Блювота - рефлекторне виверження вмісту шлунка (іноді й дванадцятипалої кишки) через рот (іноді і через ніс).
Блювота - сложнорефлекторний акт, що приводить до виверження вмісту шлунку (іноді разом з вмістом кишечнику) через рот - виникає при впливі периферичних або центральних подразників на блювотний центр стовбура мозку і нерідко є одним з основних симптомів важких захворювань, які потребують невідкладної допомоги. У більшості випадків блювання являє собою захисну реакцію організму, спрямовану на видалення з нього токсичних або дратівливих речовин.
У собаки, як у всіх хижаків, на верхньої та нижньої щелепи є по два ікла, які й завдають найбільш серйозні рани. Хижаки їжу не жують, а відривають її шматками і ковтають, тому для укушених ран характерні сліди зубів, розтрощення тканин, ушкодження судин, сухожиль, нервів, а іноді й кісток.
Собачим укусів найчастіше піддаються кисті рук, стопи і гомілки. При цьому рани, як правило, забруднені слиною тваринного і мають виражену схильність до швидкого розвитку ранової інфекції - адже собаки зуби не чистять ніколи.
Кольоровий зір - набагато більш психологічне явище, ніж фізіологічний. Цветоощущение створюється мозком і сильно залежить від попереднього зорового досвіду. Тому у кожної людини цветоощущение різне. А щоб люди, обговорюючи кольору (адже їх часто доводиться обговорювати в різних інженерних та наукових завданнях), могли відштовхуватися від загальної характеристики, а не від суб'єктивних відчуттів, придумують різноманітні методи і таблиці для вимірювання квітів. Але і це не дає потрібної упевненості. А раз люди не можуть навіть між собою домовитися про квіти, то що вже тут питати про собак.
Умовно варіанти собачої агресії можна розділити на чотири групи: Коли собаку нацьковує господар; Коли собаці здається, що ви нападаєте на її господаря (або загрожуєте); Коли собака нападає на нейтральній території якщо її щось дратує (біжать люди, бурхливо жестикулює і роблять загрозливі руху люди, п'яні ...); Коли собака скажена і кидається на все, що рухається.
В інтернеті символ @ використовується як роздільник між ім'ям користувача і ім'ям хоста (домену) в синтаксисі адреси електронної пошти.
Деякі інтернет-діячі називають цей символ «одним з головних поп-символів сучасності, сігнатом нашого спільного комунікаційного простору». Свідченням всесвітньому визнання цього символу можна вважати той факт, що в лютому 2004 року Міжнародний союз електрозв'язку ввів в азбуку Морзе код для символу @ (• - - • - •). У ньому поєднуються коди латинських літер А і С, що відображає їх спільне графічне написання.
У книзі «Каталог кішок» Кеннет Андерсон опублікував статтю, в якій стверджується, що саме хвіст допомагає кішці балансувати під час стрибків і поворотів, а при падінні з висоти хвіст служить справжнім рятувальним колом. При падінні кішка виконує хитрий фокус, іменований «самовирівнювання», коли хвіст тварини, подібно хлист, стрімко рухається з боку в бік, сприяючи приземленню на чотири лапи. Однак, не всі знаходять цю версію досить справедливою. Доктор ветеринарних наук Гордон Робінсон наводить один із прикладів, який доводить протилежне: якщо взяти безхвостих кішку і, перевернувши, відпустити навіть з невеликої висоти в кілька метрів - тварина і тоді встигне вирівнятися, не торкнувшись підлоги.
Фахівці в області поведінки тварин вважають, що спочатку муркотання використовувалося кошеням для того, щоб сказати своїй матері, що в нього все добре. Кошенята часто муркочуть під час годування. Справа в тому, що вони не можуть ссати молоко і нявкати в один і той же час, а от ссати молоко і муркотати можна без проблем. Мати також часто муркоче, заохочуючи кошеня.
Весь, як смола, від вусів до хвоста. Не боїтеся такого кота?
Хто з нас хоча б раз в житті не відчував забобонної страху перед чорною кішкою? Давайте визнаємо, що мало хто піде вперед, якщо дорогу перейшов саме чорний кіт. І, щоб уникнути будь-яких наслідків (хіба мало що!), Кожен має в запасі свої власні засоби боротьби проти "сили" чорної кішки. Один непомітно плюне через ліве плече, інший схрещує пальці і перевертає задом наперед кепку, ну а самі практичні чекають, щоб першим пройшов поруч, хто йде. А скільки існує ритуалів, що дозволяють позбутися від нещасть, принесених чорними котами! Загалом, цих тварин не шанують. Для більшості громадян вони - уособлення містики, чорної магії та всілякої чортовиння. Люди роблять все можливе для того, щоб уникнути зустрічі з ними. Але ось звідки з'явилися всі ці забобони, мало хто знає.
Є кілька способів привчання котів і кішок до унітазу. Деякі з них настільки складні, що багато любителів цих милих тварин відмовляються від свого задуму, навіть не спробувавши до неї приступити. Спосіб, про який йдеться нижче, абсолютно простий і доступний навіть починаючому кошковладельцу. Полягає він у наступному.