Після проведення нового дослідження вчені дійшли висновку, що у формуванні сучасних великих галактик дуже важливу роль зіграло активне зореутворення ще на самому початку існування нашого Всесвіту. До цих пір провідні астрономи тільки припускали, що численні «зоряні вибухи», які супроводжували зародження Всесвіту, були спричинені збільшенням кількості надмасивних чорних дір.
Як повідомляється на сторінках іноземного видання «PLoS Biology», дослідники вперше продемонстрували вражаючий спосіб реконструкції слів, в основі якого лежить інтерпретація мозкових хвиль пацієнтів, які про них думали. Техніка цього способу базується на зборі електричних сигналів у головному мозку пацієнта.
На основі цих сигналів дослідникам вдалося створити комп’ютерну модель для реконструкції звуків слів, про які думали пацієнти.
Дослідники, які займаються вивчанням лабораторних мишей в Каліфорнії, змогли перетворити звичайні клітини шкіри на клітини, з яких безпосередньо розвиваються основні компоненти головного мозку.
Як зазначається на сторінках журналу Національної академії наук США, в рамках свого експерименту вченим вдалося уникнути проміжної стадії «стовбурових клітин».
Як стало відомо, недалеко від берегів Нової Зеландії морським дослідникам вдалося знайти величезних ракоподібних на глибині 7 кілометрів.
Підводна істота, яку дослідники називають надгігантом, належить до амфіподів, довжина яких становить від 2 до 3 сантиметри. Але знайдені у Жолобі Кермадек істоти, майже в 10 разів більші: довжина найбільшої з виявлених становить 34 сантиметри.
Якщо вірити офіційним даним, то протягом наступних чотирьох років у районі Великого Токіо може знову статися сильний землетрус. Дана подія, згідно з оцінками експертів університету в Токіо, ймовірна більш ніж на 70 відсотків.
«Мобільні телефони стали справжньою пристрастю», – йдеться в японській газеті «Дейлі Іоміурі». Чи можуть вони дійсно бути пристрастю?
У газеті наголошується: молоді люди розглядають мобільний телефон як частину свого тіла, і навіть починають вередувати, коли їх забирають». Боячись бути відрізаними від інших, деякі залишають свої телефони включеними постійно і скрізь. Коли «вони не отримують повідомлень по мобільному телефону, вони відчувають тривогу і гнів як ніби вони нікому не потрібні». Такі почуття змушують їх негайно відповідати на усі отримані повідомлення, хоча це зовсім не обов’язково у багатьох випадках.
Швидше за все, кожен у своєму житті переживав таку ситуацію, коли та чи інша мелодія втручалася у думки і повторювалася безліч разів. Вся справа в тому, що музика володіє здатністю «засідати» в голові.
За словами доктора Вікі Вільямсон, дуже важко було повірити в те, як мало сучасна наука знає про цей феномен.
Доктор Вікі Вільямсон є спеціалістом з питань пам’яті. Вона працює в лондонському коледжі Goldsmith’s. Їй вдалося з’ясувати, що для опису предмету дослідження такого типу науковці використовують абсолютно різні терміни – чіпка музика, синдром застряглої пісні, а найчастіше – так званий «вушний черв’як». Варто підкреслити, що це словосполучення люди розуміють неправильно. Йдеться не про черв’яка в буквальному сенсі, а про мелодію, яка так би мовити «засіла» прямо в голові і автоматично повторюється.
Американські астрономи повідомили про своє нове відкриття в космосі. Цього разу їм вдалося знайти у Всесвіті так званий «водний світ» – планети абсолютно нового типу. За словами науковців з Гарвард-Смітсоніанського центру в Кембриджі, такі планети оточені щільною атмосферою, а також наповнені паром.
Науковці, що представляють Університет Саутгемптона і Юкатанський центр наукових досліджень в результаті спільних досліджень з’ясували, що крах цивілізації майя в Центральній Америці міг бути викликаний невеликою посухою. Протягом тривалого часу науковці сходилися на думці, що причиною того, що в сиву давнину велика культура прийшла в неймовірний занепад стала сильна засуха.
В рамках виставки під назвою Mobile World Congress яка недавно відбулася у Барселоні, компанія Nokia провела презентація свого нового смартфона оснащеного 41-мегапіксельною камерою. Дана модель отримала назву 808 Pureview і оснащена операційною системою Symbian Belle