Точно заміряти швидкість риб у природних умовах дуже складно, проте певні підрахунки вченим провести вдалося. Одним із рекордсменів вважається вітрильник
Багатьом людям подобається їсти сидячи у своєму улюбленому кріслі перед екраном телевізора або монітором комп’ютера. У такий спосіб, ми поєднуємо корисне з приємним. Однак, як виявляється, цей спосіб споживання не найкращий. Тим людям, які не бажають значно потовстіти, буде цікаво дізнатися висновки вчених, які вони отримали провівши відповідне дослідження.
З’ясувалося, що люди, які їдять за комп’ютером, споживають значно більше їжі, ніж зазвичай. Крім цього, вони часто не пам’ятають, що їли!?
Дослідження доводять, що електричні мережі на Землі та сучасні GPS-системи стають все більш вразливими до активності Сонця. Це також підтверджується наслідками останньої магнітної бурі, яка була зафіксована декілька днів тому. Вона виявилася найсильнішою із всіх магнітних бур, які ставалися за останні 4 роки. Але, як говорять вчені, ці наслідки можна вважати як попередження на недалеке майбутнє.
Джон Беддінгтон, радник уряду Великої Британії з питань науки заявив, що майбутні магнітні бурі, які на думку більшості фахівців будуть ще потужнішими, принесуть світовій економіці колосальні збитки у розмірі приблизно $ 2 трлн.
1. На Червоній планеті, як часто називають Марс, розташовується найбільший вулкан в Сонячній системі, який називається Олімп. У висоту він сягає близько 25 км по відношенню до середнього рівня планети. За своїм діаметром площа, займана Олімпом, становить приблизно 550 км.
Для прикладу: найвищою горою на нашій планеті є гора Еверест, при цьому вона не досягає навіть 9 км у висоту.
2. За періодом обертання Марс можна прирівняти до нашої планети. Повний оберт він робить за 24 години 37 хвилин і 22,7 секунди. А ось рік на Марсі має тривалість 668,6 сол (так називаються марсіанська доба), або 687 земних діб.
Вчені вже десятки років проводять різні досліди над цим питанням, але точно не можуть відповісти, що є джерелом наших снів. Всі наші сни якимсь чином пов’язані з нашими емоціями, страхами, пристрасними бажаннями, потребами, спогадами. Наші сни не приходять з «іншого світу». Це не послання від якогось зовнішнього джерела. Вони не є поглядом в майбутнє, тобто нічого не передбачають. Але щось ззовні (із зовнішнього світу) може вплинути на них.
Дихання – це важливий життєвий процес не лише у людини, але і в інших живих організмах. Мабуть всі знають, що людина дихає, поглинаючи із зовнішнього середовища кисень і виділяючи вуглекислий газ. Кисень потрібний для здійснення обмінних процесів, в результаті яких утворюється енергія, необхідна для життєдіяльності кожної клітини. Більшість з нас думають, що ми дихаємо лише за допомогою легень та повітряних шляхів. Але це не так.
Більшість людей не з чуток знають, що таке головний біль? Часом він з’являється лише іноді і зникає відразу після вживання декількох таблеток цитрамону або анальгіну. Але для більшості головний біль – це постійний і болісний супутник життя.
Головний біль у людини може виникнути з сотні причин і викликати його може все що завгодно! Але це не хвороба, а ознака. Таким чином ми дізнаємося, що у нас щось не в порядку – в якійсь частині тіла або в нервовій системі.
Звичайно, зараз дещо відомо про механізм утворення головного болю. Біль з’являється завдяки певним елементам черепа. До болю чутливий не сам мозок, а те, що його покриває, – різні вени і артерії. Коли вони «болять», то з’являється головний біль. Також біль в зубах, вухах, м’язах може вплинути на мозкову область і викликати головний біль. Стиснення м’язів голови може також привести до таких наслідків.
У повсякденному житті кожна людина переживає безліч різного роду тривог і радощів. Так і у снах знаходять своє відображення наші з Вами думки, почуття, дії і т.д. Досить часто людина бачить уві сні те, чого вона дуже сильно хоче, або, абсолютно навпаки, те, чого вона дуже сильно боїться. Час від часу найзаповітніші наші бажання виникають у сновидіннях. Все це разом і дає підстави вважати, що сни мають властивість збуватися або, як кажуть, приснився «віщий» сон.
Ми живемо в такому світі, де нас постійно підстерігають різні неприємності, через які ми засмучуємося і у нас псується настрій. Наприклад, такими неприємностями можуть бути: запізнення на роботу, неприємна зустріч або розмова, і т.д. А при поганому настрої все йде не так, як нам хочеться, нічого не виходить і ми засмучуємося ще більше.