Кожному з нас знайома ситуація - впав, отямився , гіпс ... Добре , якщо знаменита фраза , викликає у вас , лише теплі спогади про фільм.
Запобігти різні конфузи - завдання не здійсненне , зате можна запросто захистити себе від їх небажаних наслідків , особливо , якщо мова йде про подорож на закордонні землі . Щоб неприємності не сипалися туристу на голову , а відпочинок не був зіпсований раптовою хворобою або втратою багажу , потрібно грамотно оформити страховку перед поїздкою.
Які бувають страховки
1 . Стандартна медична страховка
Хворіти завжди погано , а що якщо хвороба застане в дорозі? Щоб впорається з недугою в чужій країні і звернутися за допомогою до лікаря без тяжких наслідків для гаманця , перше, що важливо враховувати - країну , на яку поширюватиметься страхове покриття. Для Євросоюзу - це сума повинна бути не менше тридцяти тисяч євро , а от для Єгипту , Туреччини , ОАЕ і Таїланду достатньо оформити поліс з мінімальною страховою премією . Якщо Ви збираєтеся до Австралії чи Канади - страховка ще й збільшує ваші шанси в отриманні візи.
Вартість медичної страховки складається із співвідношення віку туриста , виду відпочинку та його тривалості. У середньому , ця цифра дорівнює 1 євро на добу. А от для дітей до 2 років та пенсіонерів ця вартість в рази вище. Втім , для всіх категорій туристів , стандартна медична страховка , як правило , вже включена у вартість туру .
Страховка : яка буває і навіщо потрібна
Але, варто враховувати , полікувати свої хронічні болячки , або , скажімо , давно ниючий зуб не вийде. Як то кажуть - не страховий випадок. Не приймаються в страхові випадки та алкогольні наслідки , опіки , алергія , не кажучи вже про наркоманію .
2.Расшіреніе медична страховка.
Купивши поліс розширеної медичної страховки , вже можна розраховувати на те , що при заняттях екстремальними видами спорту , ваші руки - ноги будуть під надійним захистом. А доплата за власну безпеку не так вже й велика. Зазвичай , якщо, наприклад , ваша сума покриття складає в районі 5000 євро , з вас візьмуть за добу всього чверть євро.
Страховка : яка буває і навіщо потрібна
Втім , за розширеною медичній страховці можна лікувати ще й стоматологію , гінекологію і інше і інше ... Так що , якщо ваша мета підлікуватися за кордоном - розширена страховка , може бути як варіант.
3 . Страховка від невиїзду
Вперше я дізналася про таке страхування , коли мені повинні були дати (або не дати ) візу. Я вирішила не ризикувати всієї вартістю туру , а доплатити 15 євро і бути впевненою в тому , що навіть якщо від посольства я отримаю відмову, турагентство поверне мені вартість всієї путівки. Але, виявляється , страховка від невиїзду також рятує , у випадках хвороби близького родича , виклику до суду , у військкомат або, наприклад , у випадках якогось домашнього катаклізму туриста.
4 . Страхування цивільної відповідальності
Така страховка стане в нагоді тому, хто хоче взяти в оренду автомобіль . Власне кажучи , страхування цивільної відповідальності - це як наше звичне осаго , тільки поширюватися страховка буде не тільки , коли ви за кермом , а в будь-який момент заподіяння вами всілякого шкоди здоров'ю , майну третіх осіб , звичайно, не навмисно. Вона покриє і відшкодування збитку , і, не приведи господь , судові тяжби .
5 . Страхування від втрати багажу
Застрахувати груз можна тут: международное страхование грузов
Страховка : яка буває і навіщо потрібна
Не рідкісні випадки , коли ваш чемодан втрачається в аеропорту , та й просто його може змити раптовим стихійним лихом , не кажучи вже про зловмисників , які снує і тут і там у пошуках легкої наживи. Якщо ваші кровні « Гуччі » з « Габанна » , мирно спочивають в багажі для вас особливо дороги , цей вид страховки якраз те , що потрібно. Звичайно , самих цінностей вона не поверне , а от вартість речей вам компенсує.
Щоб ви не страхували в дорогу , важливо одне , чим більше ви себе убезпечите ще вдома , тим менше ризику і неприємних фінансових витрат вас зможе застигнути під час відпустки.
|