Для початку порекомендую получити прописку тут: прописка в общежитии киев
Дешевше, швидше та легше.
З поява в будинку дітей , встає ні одне питання з приводу його оформлення. Адже як кажуть , в нашій країні без папірця ти ніхто , а от з нею - чоловік.
Крім того , що ви знову йдете в ЗАГС офіційно присвоїти ім'я дитині , вам буде потрібно отримати свідоцтво про його народження , а також прописати його десь.
У наш час багато людей не реєструють свій шлюб , щоб уникнути зайвого клопоту з переоформленням всіх наявних документів або відчувати себе більш вільно . Але деякі жінки впевнені , що неоформлений шлюб приносить більше користі. Наприклад , у матері -одиначки більше переваг починаючи з щомісячної допомоги і закінчуючи пільгами.
Але разом з цим виникає і ще ряд питань, особливо що стосуються прописки дитини: коли потрібно зробити , як, де і , взагалі , навіщо вона потрібна.
З приводу питання , навіщо потрібна прописка , звичайно , все ясно. Як вже говорилося вище , кожна людина в нашій країні повинен мати відповідні документи , що підтверджують особу . Ці документи потрібні для того , щоб отримувати медичне обслуговування. Тим більше маленькі діти до 1 року , мало не кожен місяць повинен відвідувати поліклініку. А хто його прийме і поставить на облік , якщо у нього немає постійного місця проживання. Звичайно , існують приватні клініки , але на що ви будете утримувати дитину , якщо кожен місяць , а то й кілька разів на місяць ви повинні віддавати по 500-1000 рублів за прийом.
Що стосується питання - коли , то зазвичай прописку роблять відразу ж після народження дитини , протягом місяця. Протягом цього місяця діє спрощений порядок отримання прописки. Але бувають випадки , що реєстрація затягується і переноситься на інший час. Це не сильно карається.
Якщо дитині ще немає одного місяця , то прописка робиться лише за однією заявою , написаного матір'ю дитини.
Якщо ж реєстрація проходить в той час , коли дитині вже більше 1 місяця , то крім заяви потрібно ще довідка з місця проживання батька.
Навіть якщо батьки дитини прописані в різних місцях , то наше правове держава дозволяє прописувати неповнолітнього разом з матір'ю або з батьком. При цьому в першому випадку , знову ж , крім заяви нічого не буде потрібно , а в другому необхідно нотаріально завірити заяву матері або ця заява має бути написано прямо в ЖЕКу і там же бути завірене печаткою організації.
Якщо дитина з якихось причин не має батьків , то оформлення прописки повинна взяти на себе опікун і за його заявою дитини можуть прописати разом з ним.
Разом з реєстрацією місця проживання дитини також вже можна включити в частку на майно. Але також це можна зробити і потім.
Головне правило реєстрації дитини - це не вірити в список документів , який висить на стіні біля входу в злощасний кабінет ЖЕУ , а також тому , що ви знайдете в інтернеті . Тому що в кожному місті , в кожному управлінні працюють різні люди і дію різні правила . Уточнюйте все самі і як можна швидко , бажано почати займатися пропискою ще до пологів.
Якщо у вашому складеному списку написано , що потрібні 1 копія свідоцтва про шлюб , то робіть 3 , 2 свідоцтва про народження - робіть 4 . На всякий випадок відксерили сторінки паспорта обох батьків. Впевнена , все це вам стане в нагоді , і ви не будете нервувати через те , що потрібно бігти , десь шукати копі- центр , щоб прибігти знову і знову ж відстояти кілометрову чергу .
Необхідно отримати ще пару довідок за формою № 9 : одну для матері , іншу для батька.
Крім цього не забудьте покласти в папку з приготованими копіями та оригінали , а також документи на квартиру або будинок , куди ви хочете прописати малюка.
І перш ніж відправляти в паспортний стіл , всі дані документи оформите у ЖЕУ .
Успіху і терпіння вам !
|