На зорі створення підприємства, після того як складено бізнес - план і знайдені перші партнери постає питання про державну реєстрацію юридичної особи . Вже досить довгий час найбільш популярною формою власності юрособи в нашій країні є товариство з обмеженою відповідальністю . У цьому немає нічого дивного , адже в такому суспільстві власники відповідають за його зобов'язаннями лише в межах внеску в статутний капітал . Такими демократичними правилами не може похвалитися навіть приватний підприємець , який , у разі чого , втратить все своє майно. І якби не складніші оподаткування та облік , то ТОВ відкривалися б навіть на торгівлю з кіоску . Далі ми поговоримо про те , як відкрити ТОВ самостійно , не вдаючись до допомоги посередників .
Я рекомендую придбати уже готову компанію.
Зробити це можна тут: быстро купить ооо с ндс киев
Це допоможе уникнути біганини з паперами та економить багато часу.
Самостійна реєстрація ТОВ
Перше , що необхідно зробити в процесі реєстрації ТОВ - це оформити статутні документи . Вони являють собою статут або статутний договір , а також протокол зборів засновників , на якому було прийнято рішення заснувати товариство . Складені належним чином і підписані всіма зазначеними в них особами статутні документи повинні піддатися нотаріальному посвідченню. Після відвідин нотаріуса необхідно буде сплатити реєстраційний збір за державну реєстрацію юридичної особи . Після чого можна вирушати до державного реєстратора . Для того , щоб новостворене підприємство потрапило до Єдиного Державного Реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) , необхідно надати державному реєстратору в тому районі , де буде знаходитися суспільство , наступний пакет документів: - реєстраційна картка за формою 1 або формі 2 , в залежності від того яким шляхом створювалося товариство.
- Реєстраційна картка за формою 1 або формі 2 , залежно від того яким шляхом створювалося товариство ; - Оригінал і завірена нотаріально копія рішення учасників про створення товариства ; - Оригінал і завірена нотаріально копія статуту або статутного договору; - Квитанцію, що підтверджує оплату державного збору за реєстрацію ; - Копії паспортів та ідентифікаційних кодів засновників; - Особа, яка буде подавати документи , повинна мати при собі документ що засвідчує особу і підтвердження своїх повноважень щодо представлення інтересів суспільства. Це може бути нотаріально завірена довіреність або рішення зборів засновників , якщо реєстрацією займається директор . Якщо з документами все гаразд , то на протязі 3- х робочих днів відбудеться внесення даних ТОВ до ЄДРПОУ і з цього моменту підприємство вважається зареєстрованим. Держреєстратор видасть представнику ТОВ статутний документ зі своєю відміткою та виписку з ЄДРПОУ. Але для того , щоб ТОВ могло повноцінно почати працювати , необхідно буде здійснити ще кілька дуже важливих дій :
1 ) Зареєструватися та отримати довідку в органах статистики із зазначеними в ній дозволеними видами діяльності;
2 ) Відкрити рахунок в банку;
3 ) Внести статутні кошти на банківський рахунок ТОВ . Якщо ж до статутного капіталу передається майно , то необхідно оформити акт прийому -передачі ;
4 ) Зареєструватися в податкових органах , при необхідності отримати свідоцтво ПДВ;
5 ) Оформити дозвіл і виготовити печатку ;
6 ) Здійснити постановку на облік у Пенсійному фонді та фондах соціального страхування ;
7 ) Отримати необхідні ліцензії .
Після завершення реєстраційних процедур на руках директора буде значний пакет документів , що підтверджує офіційний статус юридичної особи . Незайвим буде прийняти на роботу головного бухгалтера . У зв'язку з тим , що ТОВ увазі досить розгорнуте оподаткування та суворі вимоги до ведення бухгалтерського обліку , директор самостійно навряд чи впорається з обліковими тонкощами . Після здійснення всіх цих процедур нове ТОВ може сміливо укладати договори і починати працювати.
|