СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
блог [1]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Чи вмієте ви скачувати з сайту ?
Всего ответов: 108
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2014 » Май » 13 » ЯК зареєстровані компанії в Кувейті
21:25
ЯК зареєстровані компанії в Кувейті

Як зареєструвати компнію у Києві можна дізнатись тут: регистрация ооо цена

Насамперед , підприємець повинен подати до Департаменту партнерських відносин ( Department of Partnerships ) при Міністерстві торгівлі ( Ministry of Commerce ) заяву про свій намір відкрити компанію на території Кувейту і отримати офіційний дозвіл від цього відомства. Взяти форму для заяви можна в Комерційному департаменті при Міністерстві . У ньому вказуються імена партнерів- засновників , капітал компанії , розмір частки кожного із співвласників , сфера і вид діяльності компанії , імена членів керуючого складу , терміни реєстрації компанії та її цілі. Чиновник , який приймає заяву , ставить на нього печатку і привласнює йому порядковий номер , потім передає його директору департаменту на підпис. В кінці процедури реєстрації компанії Департамент партнерських відносин повинен буде видати реєстрованої організації копії статуту / меморандуму компанії , свідоцтво про реєстрацію , а також будь-які види дозволів і додаткові документи , які можуть знадобитися при започаткуванні та здійсненні діяльності компанії , залежно від її виду , типу та області роботи . Крім заяви , при здачі документів необхідно надати свідоцтво , видане установою соціального забезпечення , яке підтверджує , що партнери - громадяни Кувейту не є державними службовцями. Міністерство торгівлі може відправити електронною поштою у Муніципалітет запит про перевірку реєстрованого підприємства . У цьому випадку місцева влада проводять інспектування виробничих та офісних приміщень і представляють результати перевірки в міністерство. Також внутрішній міжвідомчий запит направляється до Міністерства внутрішніх справ , яке приймає заяви і відповідає на запити при подачі засновниками компанії заяви на видачу ліцензії . Вся ця процедура займає два дні. Додаткові комісії та збори при цьому не стягуються.

Після подачі заяви засновники вибирають назву своєї майбутньої компанії і подають документи в Комерційний реєстр . У тому випадку якщо вибране назва вже було зареєстровано , Комерційний реєстр повідомляє про це заявника і просить вказати інший варіант. Ця послуга безкоштовна і займає один день.

Після передачі документів до Департаменту партнерських відносин і як тільки заявка на реєстрацію назви компанії прийнята Комерційним реєстром , заявник повинен знову прийти в Міністерство торгівлі і отримати там довідку , з якою він потім відправляється в банк і в муніципалітет Кувейту. Залежно від сфери діяльності компанії Комерційний департамент видає засновнику листи, адресовані відповідним відомствам , - міській владі і Комерційному банку на вибір засновників , де вони планують відкривати рахунок компанії для внесення статутного капіталу .

У деяких випадках видаються листи для передачі в інші відомства та міністерства. Наприклад , якщо ви збираєтеся відкривати в Кувейті ресторан або кафе , вам доведеться відвідати Протипожежне управління . Якщо діяльність вашої компанії якось пов'язана з продуктами харчування , то вам не уникнути візиту до Міністерства охорони здоров'я. Інші інстанції , в які, можливо , доведеться навідатися : Міністерство зв'язку , Міністерство нафти та енергетики ( для компаній, що працюють у нафтовій галузі) і пр. Всі листи видаються протягом одного дня.

Ще один день піде на внесення статутного капіталу на банківський рахунок і отримання свідоцтва про зарахування коштів . У довідці, виданій міністерством для банку , міститься дозвіл на відкриття банківського рахунку на ім'я компанії. При внесенні коштів банк дає деталізовану виписку з рахунку , в якому вказується розмір частки , внесеної кожним партнером компанії. Після внесення коштів рахунок , відкритий на ім'я юридичної особи , залишається замороженим і засновники не можуть розпоряджатися цими грошима до тих пір , поки вони не представлять банку ліцензію на ведення комерційної діяльності .

Наступним кроком реєстрації компанії в Кувейті є перевірка муніципальною владою виробничих та офісних приміщень компанії . За результатами інспекції вони видають їй дозвіл на ведення комерційної діяльності . Нагадаємо , що муніципалітет автоматично отримує повідомлення про появи нової юридичної особи та про його адресу, як тільки підприємець подає заяву на отримання ліцензії. Після отримання повідомлення міська влада по телефону погоджують з засновниками графік проведення інспекторської перевірки.

Департамент партнерських відносин пересилає адміністрації міста докладну інструкцію про те , як проводити перевірку юридичних осіб та яким вимогам до безпеки повинні відповідати їх приміщення. При цьому засновники зобов'язані надати адміністрації міста та протипожежні управлінню договір оренди на всі свої приміщення , квитанції про сплату щомісячних внесків та свідоцтво реєстрації приміщень в Державному управлінні по цивільних справах ( PACI ) . Співробітники Протипожежного управління проводять перевірку офісних і виробничих приміщень на предмет їх відповідності всім вимогам і нормам.

У разі відсутності у них будь-яких зауважень вони видають юридичній особі свій дозвіл . Воно оформляється до отримання ліцензії від муніципалітету . Вся процедура перевірки та видачі документів займає від п'яти до семи робочих днів. Стільки ж приблизно піде у місцевої влади на підготовку висновку про те , що офіс компанії відповідає всім вимогам. Ніякі збори і комісії за видачу висновків не стягуються.

Потім потрібно буде отримати в Департаменті партнерських відносин Кувейту форму складання статуту / меморандуму компанії , а також запевнити всі установчі документи у нотаріуса. Зі стандартною формою статуту компанії , отриманої в Департаменті , засновники або їх представники відправляються в Нотаріальний департамент при Міністерстві юстиції , де вони підписують документи і запевняють їх у присутності нотаріуса. Якщо загальноприйнята форма документа всіх влаштовує , то на все піде один день.

У тому випадку якщо партнери захочуть внести зміни в стандартний документ , їм доведеться звернутися до послуг свого юриста . Тоді вся процедура займе більше часу. Точні терміни залежать від швидкості роботи юриста та кількості внесених змін. Коли статутні документи будуть підписані і завірені , Міністерство юстиції видає три примірники статуту : один для Міністерства торгівлі , а інші два - для засновників ( навіть у тому випадку , якщо партнерів троє і більше , на руки вони в будь-якому випадку отримають всього лише два примірника документів ) . Послуги нотаріуса обійдуться в 15 кувейтських динарів ( KWD ) за статут на десяти сторінках ( по 1,5 KWD за сторінку) .

Нарешті , компанія може отримати в Департаменті партнерських відносин ліцензію , необхідну для початку комерційної діяльності . Після того як нотаріус при Міністерстві юстиції затвердить статут компанії , заявник передає до Департаменту партнерських відносин при Міністерстві торгівлі підписану та нотаріально завірену копію документа , копію договору оренди приміщень компанії , а також квитанції про внесення первинних платежів за оренду. Після чого міністерство протягом двох робочих днів має видати компанії ліцензію. Вартість останньої становить 37 кувейтських динарів.

Потім підприємець ставить свою компанію на облік в Комерційному реєстрі. Зробити це необхідно особисто . Як тільки підприємство буде зареєстровано , то реєстру в той же день видає на руки свідоцтво з датою і номером реєстрації.

Тепер компанію потрібно буде зареєструвати в Торгово -промисловій палаті Кувейту. Крім реєстрації , компанія зобов'язана підтвердити підпис відповідальної особи, яка буде представляти її інтереси в Торгово -промисловій палаті. Для цього використовується спеціальна форма встановленого зразка. Офіційний представник компанії буде здійснювати взаємодію від її обличчя з органами влади , а також з іншими інститутами , включаючи банки. Для цього юридична особа реєструється як члена Торгово -промислової палати. Разовий збір за реєстрацію становить 65 кувейтських динарів , а щорічний членський внесок - 55 динарів. На все це піде ще один день.

Нову компанію також потрібно зареєструвати в Управлінні у цивільних справах . При реєстрації підприємство одержує «цивільний номер» , який буде їй необхідний для будь-яких взаємодій з органами державної влади. Це займе найбільше часу - близько п'ятнадцяти робочих днів. Розмір мита становить 5 динарів. Одночасно з цією процедурою компанія стає на облік у Міністерстві праці та соціальних справ . Майте на увазі: Міністерство праці може провести перевірку підприємства , щоб з'ясувати , чи відповідає кількість зареєстрованих у Міністерстві співробітників розмірами підприємства та сфері його діяльності , а також щоб встановити кількість працівників - нерезидентів країни , які працюють в компанії. Постановка на облік та перевірка здійснюються протягом п'ятнадцяти робочих днів.

Просмотров: 1121 | Добавил: noronk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2024
Поиск
Реклама
Форма входа
Block title
«  Май 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архив записей
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Двухсекционные светофоры ...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...
Популярно на форум
 • Давайте поговорим 
 • Весела дупа :) 
 • Скажи щось розумне 
 • Підкажіть 
 • Красиві фрази... 
 • Випадкові файли
  [Ужаси]
  Наследник дьявола / 666: The Child
  [Інші ігри]
  Overlord (Англ)
  [Пригоди]
  Cursed Mountain-ViTALiTY
  [Стратегії]
  WorldShift / WorldShift: Апокалипсис завтра v.1.0.23 СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО
  [Гонки]
  Скачать LowRider Extreme
  [Ігри]
  Аватар по-русски(240*320)
  [Пригоди]
  Аватар / Avatar
  [Стрілялки]
  Left 4 Dead 2 Custom Companys Pack v.1.0 скачати безплатно
  [Системні]
  Windows 7 Ultimate X-TEAM Group 2010-6 Flowers Edition Full (Rus)
  [Стрілялки]
  SWAT: Target Liberty (RUS) на PSP СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО
  (