У наш час письмові столи практично повністю витіснені комп'ютерними, але це не означає, що вони не потрібні. Основним і дуже значущим перевагою старих-добрих письмових столів є широка стільниця, на якій можна розкласти необхідні документи і підручники, але головним є те, що вона не робить негативного впливу на здоров'я людини, що пише.
Вибираючи письмовий стіл, необхідно відштовхуватися від його призначення. Якщо даний предмет інтер'єру призначається школяреві, то на перший план виходять екологічність і зносостійкість. Для виготовлення стола повинні використовуватися тільки натуральні матеріали; краще, якщо він буде світлого кольору. Міцність і довговічність цих меблів дуже важливі, адже їй належить тривала і часто зовсім дбайлива експлуатація. Як відомо, дитина росте швидко, тому ніжки стола повинні регулюватися по висоті.
У тому випадку, якщо письмовий стіл купується в офіс, то на перший план виходить зручність. Його стільниця повинна бути досить великою, щоб на ній помістилося все необхідне. Такі столи виготовляються з ДСП, МДФ, пластика, алюмінію і оздоблюються меламіном, що додає їм міцність. Непогано, якщо офісні столи будуть легко збиратися і оснащуватися регульованими ніжками, адже, можливо, за ними будуть працювати співробітники різного зросту.
Письмовий стіл начальника - це не тільки його робоче місце, але і символ статусу, тому він повинен виглядати досить солідно. Чим вище пост власника столу, тим більше дорогим повинен бути стіл. Одним з важливих критеріїв є товщина стільниці, яка прямо пропорційна посади. Такий стіл може бути виконаний з масиву бука, дуба, вишні або горіха. Краще, якщо він буде темним.
Більше про вибір, а такод обрати та замовити стіл можна тут: http://altima.ua/c2190-pismennie_stoli.
Висока якість за доступною ціною.
Найважливішим параметром будь-якого письмового стола є його розмір. Від нього залежить не тільки зручність пише, але і його здоров'я. Висота середньому повинна становити 76-78 см, але орієнтуватися слід на зріст людини і висоту стільця: стіл повинен бути трохи нижче грудей зручно сидячої людини. Робоча зона повинна бути 70х70 см, права і ліва допоміжні зони залежать від того, що потрібно розмістити на столі (телефон, теки з документами, зошити, оргтехніка тощо).
ПОРАДА:
При виборі будь-якого комп'ютерного стола необхідно пам'ятати, що якісна модель повинна обов'язково мати паспорт та інструкцію по збірці.
Столи можуть мати різну форму, але кращим варіантом вважаються прямокутні моделі із закругленими краями. Поверхня письмового стола повинна бути ідеально гладкою і рівною, краще, якщо вона буде матовою.
Для виготовлення письмових столів можуть використовуватися такі матеріали як ДСП, МДФ, дерево, скло. ДСП - найдешевший, але і самий небезпечний варіант. Смоли, які використовуються при виробництві цих плит, виділяють негативно впливають на здоров'я формальдегіди, тому при покупці столу з ДСП необхідно звертати увагу на наявність сертифікату, що підтверджує, що він відповідає всім санітарним нормам. Безпечним вважається ДСП, що відноситься до класів Е1, Е0 або Super E. МДФ - більш екологічний і міцний, але і більш дорогий матеріал. Найкращим варіантом вважається письмовий стіл з дерева. Такий варіант екологічно чистий і довговічний, до того ж у разі необхідності його можна відреставрувати. Письмові столи зі скла зустрічаються дуже рідко. Безумовно, вони виглядають стильно і сучасно, але вони абсолютно не практичні: скляні стільниці холодні, що може негативно позначитися на здоров'ї, до того ж якщо на них впустити навіть невеликий предмет, пролунає досить сильний шум. Фурнітура якісного столу мають бути виготовлена з міцних сталевих сплавів, а не з м'якого алюмінію.
|