СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
блог [1]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Яким файлообмінником ви користуєтесь ?
Всего ответов: 74
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 24
Гостей: 24
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2014 » Август » 7 » Як вибрати генератор
20:37
Як вибрати генератор

Як вибрати генератор? 
Вибір генератора залежить від багатьох параметрів. Основні з них: ціна, потужність електрогенератора, яка залежить від сумарної потужності навантаження і її типу, тип двигуна генератора або палива. 

1. Пристрій електростанції. 

Електростанція складається з двигуна і генератора, які кріпляться до сталевої рами або до станини за допомогою амортизаторів. Двигун і генератор знаходяться на одному валу. Двигуни можуть бути різних типів - бензинові, дизельні, газові. Генератори можуть бути синхронними і асинхронними. Генератор може бути оснащений системами: запуску, стабілізації частоти обертання, змащення, охолодження, подачі повітря і вихлопу. Запуск двигуна електростанції може бути ручний (шнуром), за допомогою електростартера (ключ або кнопка), автоматичним. Часто в електростанціях малої потужності зустрічаються комбіновані варіанти - електростартер і ручний запуск. 

2. Типи навантажень. 

Навантаження (електроприлад, який підключається до генератора) володіє двома складовими - активної і реактивної. 

Активне навантаження. Вся споживана енергія перетворюється в тепло (чайники, праски, лампи розжарювання, електроплити, обігрівачі тощо). 

Реактивне навантаження. Реактивна складова з'являється у всіх інших приладів, які мають в своїй конструкції котушки індуктивності (двигуни) та / або конденсатори. Приклади навантаження володіє реактивної складової - холодильник, дриль, кондиціонер, мікрохвильова піч і т.п. В таких навантаженнях частина енергії перетворюється в тепло (активна складова), а частина витрачається на створення електромагнітних полів (реактивна складова). 

Обрати та придбати генератор можна тут: генератор 1 квт цена.
Висока якість за доступною ціною.

3. Пусковий струм. 

При запуску двигуна короткочасно виникають пускові струми. Пусковий струм виникає на дуже короткий проміжок часу, долі секунди, але може в кілька разів перевищувати номінальне значення. У різних приладах пускові струми можуть досягати значень в 2¸9 разів вище номінальної. Найважчий запуск у заглибних насосів. У погружного насоса немає фази холостого ходу. Значення пускових струмів у заглибних насосів досягає 7¸9-кратного піка від заявленого в паспорті номінального струму. На жаль, пусковий струм неможливо виміряти звичайними побутовими приладами. Побутові вимірювальні прилади занадто інерційні і не встигають відреагувати на дуже короткочасний сплеск пускового струму. Багато виробників не зазначають даний параметр в своїх специфікаціях, тому доводиться користуватися орієнтовними значеннями. Можна скористатися даними в наведеній нижче таблиці, але краще все-таки уточнювати цей параметр у виробника або у дилера займається просуванням товару.

4. Двигуни. 

Бензинові двигуни. Забезпечують легкий запуск навіть при низьких температурах, дешевше дизельних, використовуються для короткочасного включення. 

Двигуни в бензинових генераторних установках бувають 2-х і 4-х тактними. 

2-х тактні. Застосовуються для малопотужних і компактних генераторних установок. В них бензин перемішується з маслом. Напрацювання на відмову не більше 500 годин. Безперервна щоденна робота не більше 6 годин на добу. Застосовуються для заміських поїздок на природу або для невеликого дачного ділянки. 

4-х тактні. Застосовуються для тривалої роботи, близько 8-ми годин на добу. Мають високий запас міцності, напрацювання на відмову 3 - 4 000 годин. 

Дизельні двигуни мають більший моторесурс, ніж бензинові, меншу витрату палива, більш тривалий період роботи на відмову, високу початкову вартість, і використовуються в основному в якості постійного джерела електроенергії. 

Газові двигуни. Вважається, що вони більш економічні, ніж бензинові або дизельні. Т.е. 1 кВт електроенергії на виході генератора обходиться дешевше, ніж в дизельних або бензинових електростанціях. Крім того, у цих генераторних установок підвищений ресурс напрацювання на відмову. Найслабше місце у всіх генераторних установках - це двигун. Безпосередньо генератор має більший ресурс, ніж двигун, який його обертає. 

Який генератор вибрати: дизельний генератор або бензогенератор? 

Для відповіді на це питання необхідно зрозуміти, з якою метою купується генератор. Якщо генератор необхідний як аварійне джерело на невеликі проміжки часу в період відключення постійної подачі електроенергії, то більш доцільним було б звернути увагу на бензогенератор. Якщо ж покупець переслідує мету використовувати генератор в якості постійного безперебійного джерела електроенергії протягом тривалого часу - є сенс звернути увагу на дизельні генератори, незважаючи на їх, більш високу початкову вартість. Генератор, що працює на бензиновому паливі, істотно дешевше дизельної модифікації. Однак, витрати на паливо і технічне обслуговування генератора, функціонуючого на бензині, на порядок вище, ніж у дизельного генератора. 

5. Генератори. 

Генератори бувають синхронними і асинхронними, однофазними і трифазними. 

Синхронний генератор. Більш висока якість електроенергії, ніж у асинхронних. Здатні витримувати 3-х кратні короткочасні перевантаження. Рекомендований для харчування реактивних навантажень з високими пусковими струмами. 

Асинхронний генератор. Погано переносить пікові перевантаження. Низька вартість у порівнянні з дизельними. Стійкість до короткого замикання. Рекомендований для харчування активних навантажень (лампи розжарювання, електроплити, теплотехніка і .т.п.). При підключенні реактивного навантаження (електродвигуни) необхідний запас по потужності в 3-4 рази. Перевантаження генератора чревата виходом з ладу. 

Інверторні генератори. Конструктивно схожий на асинхронний генератор і має електронний регулятор напруги. 

6. Зварювальні генератори. 

Існують генераторні установки, в який вбудований зварювальний апарат. Генераторні установки такого типу дозволяють заощадити на придбанні окремого зварювального апарату. 

7. Ступінь захисту. 

Ступінь захисту позначається двома буквами IP і двома цифрами. Перша позначає ступінь захисту від проникнення твердих механічних предметів, друга - від впливу рідини.

Просмотров: 723 | Добавил: noronk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2024
Поиск
Реклама
Форма входа
Block title
«  Август 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архив записей
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Двухсекционные светофоры ...

Скачать Windows 7 Starter...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...
Популярно на форум
  • Давайте поговорим 
  • Весела дупа :) 
  • Скажи щось розумне 
  • Підкажіть 
  • Красиві фрази... 
  • Випадкові файли
    [Гонки]
    Спецотряд «Кобра 11»: Дорожный патруль / Alarm for Cobra 11: Crash Time 2 Скачати
    [Системні]
    Eleanor CMS RC5
    [Теми]
    скачати теми для Нокіа / 125 тем для мобильного телефона Nokia
    [Пригоди]
    The Sims 3
    [Стратегії]
    King Arthur The Roleplaying Wargame The Saxons Expansion (2010/ENG)
    [Стрілялки]
    Mafia 2 (2010) (RUS)
    [Офіс]
    ProLing Office 5.0.31.3 SP1 Professional
    [Безпека]
    Wondershare USB Drive Encryption 1.0.0 - инструмент для шифрования USB флеш карт и других переносных устройств для защиты ваших данных.
    [Фантастика]
    Немезис скачати/смотреть онлайн
    [Стратегії]
    Линия фронта. Афганистан '82 (2010) Rus
    (