Сьогодні гаражні ворота сприймаються в порядку речей, але маса питань виникає тоді, коли приходить час купувати такі ворота для власного гаража. Перед здійсненням покупки потрібно добре ознайомитися з можливими різновидами і моделями воріт.
Як вибрати гаражні ворота? Далі більш детально поговоримо про них. Отже, перші у списку - розсувні ворота. Цей тип відомий давно, його конструкція проста, оскільки складаються такі ворота з зашиття, 2-х металевих стулок і 2-х стійок. Як правило, в якості рами виступає сталевий профіль, а в якості обшивки - профлисти, металеві листи, і сендвіч-панелі.
Перевага таких воріт в ціні і простоті монтажу, вони надійні. Хоча недоліків у них більше. По-перше, вони відкриваються назовні, а це значить, що повинно бути достатньо місця. В зимовий період простір перед гаражем доведеться розчистити від снігу та льоду, інакше стулки не відчиняться. По-друге, вони практично не зберігають тепло.
Другий тип - зсувні ворота. Їх конструкція полягає в тому, що з внутрішньої частини вона прилягає до прорізу, а коли ви відкриваєте ворота, то - йде убік і розташовується уздовж стіни.
Рекомендую надійні ворота з металу.
Замовити вироби з металу можна тут: изделия из металла .
Висока якість, швидке виготовлення, доступні ціни.
Відзначимо, що такий тип вкрай рідко використовують в гаражах. Найчастіше, це використовується на складських або промислових приміщеннях з збільшеним отвором. Якщо використовувати такі гаражні ворота, то потрібно подбати про те, щоб уздовж однієї із стін нічого не стояло. Їх теплоізоляція також на низькому рівні.
Коли мова йде про підйомно-поворотних воротах, то мова йде про монолітної конструкції. Відкриваються такі ворота за рахунок важільно- шарнирного механізму. Після відкриття полотно фіксується під стелею. У нашій країні підйомно-поворотні ворота можна зустріти в підземних парковках.
Звичайно, такі ворота міцні, захистять вас від злому, коштують недорого, але якщо встановити їх вдома, то можуть виникнути проблеми. Наприклад, ви власник високої машини, гараж у вас не глибокий, а значить, такі ворота під час відкриття можуть пошкодити дах авто.
З цілісного полотна складаються і підйомно-гільйотинні ворота, але при відкритті вони зсуваються вгору по зовнішній стіні гаража. Переваги їх у тому, що щит щільно прилягає до стіни отвору, тим самим створює хорошу теплоізоляцію.
Крім того, їх легко встановлювати, прослужать вони довго, так як поверхня оцинкована і немаловажно те, що підйомно-гільйотинні ворота не займають простір в гаражі. Але є і мінус, оскільки необхідно чималий простір над воротами. Та й фахівці не вважають їх найвдалішим варіантом, якщо брати до уваги поєднання ціни та якості.
Рулонні або ролетні ворота влаштовані за тим же принципом, що і віконні. Це значить, що полотно під час відкриття згортається і поступово намотується на вал. Вал цей знаходиться в захисному коробі, а встановити ви його зможете всередині або зовні. Плюс в тому, що такі ворота - одні з найбільш доступних з усіх, легко встановлюються, і можуть використовуватися навіть для неглибоких гаражів. Але мінус в тому, що вони володіють невисокою міцністю.
На наступному типі воріт хочемо зупинити вашу увагу, оскільки це відмінна альтернатива всім тим, про які згадувалося вище. Після довгих досліджень на ринку з'явилися підйомно-секційні ворота, в яких розробники зберегли всі переваги і подбали про те, щоб практично не було недоліків.
Конструкція цих воріт складається з 3-х важливих складових: полотно воріт, напрямні та інші комплектуючі. Сьогодні більшість власників заміських будинків встановлюють саме ці ворота, оскільки в них поєднується все те, що необхідно сучасному гаражу.
|