Багато хто помічає , що переїхавши на нове місце проживання , справи йдуть не завжди так гладко і добре як на старому місці.
Звичайно позначається і стрес переїзду , і незвичне оточення, і нові стіни , до яких ще треба звикнути.
Але в окремих випадках новосели починають нудьгувати за старою тісній квартирі і новий просторий будинок ставати не в радість.
Здається, що в нове житло не перенесли дух колишнього будинку і все починає йти наперекосяк .
Іноді раптом ні з того ні з сього між подружжям спалахують сварки , накидаються хвороби , а часто буває , що в маленькому будинку люди були набагато щасливіше , ніж в шикарних апартаментах .
У чому ж справа?
Ніхто не стане заперечувати , що вдома як і люди , мають і свою біографію , і долю , і ауру.
У всіх народів світу будинок вважається місцем священним і як його споруда , так і заселення супроводжувалося певними обрядами та ритуалами .
Наприклад закладають будівництво нового будинку що в Європі , що в Америці виключно на молодий місяць. Тобто на зростаючу місяць .
Переїзд точно так само, тільки до повного місяця , на убуваючу місяць люди намагаються не переїжджати.
Під час будівництва будинку за старовинним звичаєм під кути підстави будинку клали срібну монетку. А під порогом , за російським звичаєм , закопували залізо , зазвичай косу , ну ту якої траву косили .
Дуже важливою прикметою під час спорудження будинку було правило: СПРАВЕДЛИВО розраховувати З РОБОЧИМИ , ЩО БУДУВАЛИ ДІМ І НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ БРЕХАТИ ЇХ , інакше вважали , що вони дім зачарує .
Взагалі будуєте ви будинок або купуєте квартиру , а може просто міняєте завжди намагайтеся обійтися без обману , навіть якщо дуже хочеться поживитися , гроші отримані подібним шляхом про запас не підуть .
Щоб не заморочуватись з транспортом для перевезення речей, скористайтесь послугами компанії: невский переезд
Швидко та дешево все зроблять за вас.
Одне з найпоширеніших забобонів пов'язане з новим будинком стверджує , що новий будинок завжди візьме свою жертву.
Або помре перший переступив поріг будинку , або найстарший з мешканців , або наймолодший . Тому в новий будинок завжди першими пускають кішку , а на двір півня , щоб смерть взяла їх.
Старим переїжджати в новий збудований будинок не рекомендується , та вони й самі не люблять міняти житло.
Таким чином півень і кішка замінюють людську жертву.
У новий будинок перший раз краще всього входити в повний місяць і завжди вночі або ввечері , тобто не при денному світлі.
Оскільки і в старі часи і нині в Росії відомо , що в кожному будинку є свій домовик , то його потрібно задобрити і налагодити з ним хороші стосунки.
Для цього перед переїздом купується пляшка хорошого червоного вина , приготавливается біла булочка (не важливо , можна спекти , а можна і купити ) і срібна монетка.
Як тільки увійшли в будинок і сіли перший раз за стіл , можна і за імпровізований , розливають по кількості мешканців вино , якщо є гості і гостям наливають і окремо в чарочку домовому, і однаково обділяє всіх хлібом , розламуючи булочку і один шматочок йому - господареві , всі випивають , а Його чарку , накриту хлібом , ставлять де небудь на підвіконня або на стіл у кухні , в хліб встромляють срібну монетку і залишають на сім днів.
Стежать, щоб чарка завжди була повна , доливаючи винця кожен день.
Через сім днів вино виливають на стіну будинку або на землю де люди не ходять , хліб кришать пташкам , а монетку залишають в гаманці , щоб гроші водилися.
Ще одна важлива прикмета , якщо виїжджаєте зі старого будинку , підметіть за собою сміття , зберіть його і порозсипайте в новому будинку , щоб ваш старий домовик з вами переїхав , запросіть його з собою не важливо які слова ви скажете , але зверніться до Нього ввічливо , наприклад так :
- Домовик наш батюшка , пішли з нами в новий будинок на нове місце! Тобі там буде краще і нам спокійніше ...
Ну або щось в цьому роді ...
Є ще й такий звичай ставити частування домовому і в звичайний час .
|