Не один десяток років джинси займають місце найпопулярнішою частини одягу в гардеробі як чоловічої частини населення, так і жіночої. Безліч міфів і правдивих фактів пов'язано з ними. У цій статті, ми розповімо читачеві найцікавіші факти пов'язані з джинсами.
Цікавий факт: перша згадка про джинсової тканини можна знайти датованим аж сімнадцятим століттям ! У першу чергу вони згадуються в книгах, які зберігалися в портах Англії того часу. Основний імпортер даного виду тканини знаходився в Генуї. Далі тканина надходила до Англії, де з неї шили чудові, надійні і довговічні штани, а після чого експортували по західній Європі. Не дивно, що до нас вони не доходили, адже тканина була воістину дорогою.
джинсы мужские оптом
Цікавий факт: джинсова тканина має особливість, якої немає ні в одній іншій тканини світу - нитки, переплетені з особливостями виготовлення. Зовнішня частина виходить пофарбованої, а нижня немає. Саме тому, в процесі носіння , джинси набувають потертий колір. Звичайно , в сучасному світі, тканина змішують і джинсами можна назвати що завгодно, проте, класичні приклади все ж залишалися наприклад : Crown , Levies , Lee і так далі.
Цікавий факт: барвник, який довгий час займав основне місце у забарвленні штанів з джинсової тканини або, просто кажучи джинсів , назвався Індиго. Дивно, але його готували на звичайному попелі ! Таке забарвлення не варто було особливо багато , тому старі, потерті джинси , за невелику винагороди моно було перетворити в нові .
Цікавий факт: винахідником сучасних джинсів вважається ніхто інший як Лівай Стросс . Більшість людей знають його під іменем Леві Страусс , яке він взяв після того , як переплив океан і з'явився в Америці. Саме цій людині спало на думку поєднувати міцну недорогу тканину з модними фасонами і створювати кишені ззаду . Примітно , що через якихось 100-120 років , річний оборот чистого прибутку компанії Levi Strauss & Co дорівнює 6,5-7 мільярдів доларів на рік!
где купить джинсы оптом?
джинс оптом украина, низькі ціни та джинси високої якості.
Цікавий факт: тільки в 40х роках минулого століття мідну заклепку спереду джинс було прийнято прибрати. Шанувальники цих штанів почали хвилюватися , що при нагріванні мідь може завдати шкоди людському здоров'ю. Звичайно , не сама розсудлива ідея, проте , заклепку все ж прибрали.
Цікавий факт: під час Другої Світової війни , в США до джинсів ставилися з великою повагою , бо ходили чутки , що їх міг придбати людина, яка брала участь у бойових діях. Насправді це було не зовсім так , просто через дефіцит тканини переваги у продажу віддавали військовим , які заслуговували поваги , а іншим , як доводилося. Колись і не вистачало.
Цікавий факт: на диво , найбільшу популярність джинси набули разом з популярністю Оззі Осборном , який був кумиром для всіх бітників . Саме він почав носити їх на сцені і демонструвати , що вони йому подобаються більше будь-яких інших штанів. Наступними законодавцями моди на джинсові брюки стали хіпі : дешеві , міцні, довговічні . Плюс до всього хіпі стали робити нашивки на брюках у вигляді стразів , намистин і інший « атрибутики світу ». Дивно , але донині , починаючи з 60х років минулого століття , намистинки і стрази дуже популярні на джинсах , особливо у жіночої частини населення. Також в 60х роках пройшов показ мод дизайнера Ферро Луї , який показав світу , на що можна перетворити звичайні , на перший погляд , джинси. Він щедро усипав їх стразами. До речі , це був дебют дизайнера , після якого він в буквальному сенсі моментально прославився . Після цього показу , решта дизайнери почали переймати моду виставляти моделей в джинсах прикрашених -якими камінням на подіум.
Цікавий факт: в СРСР джинси з'явилися дещо пізніше світового простору , а саме в 1958 році. Вони моментально придбали шалену популярність через показ іноземних мод для студентів і молоді. До речі , в деяких містах СРСР навіть доводилося забороняти носити джинси , такий великий був ажіотаж. Студенти прогулювали лекції , щоб відстояти чергу за новенькими синіми джинсами.
Цікавий факт: для того, щоб обробити джинсову денім вимагається пемза. Її завозять в основному з Туреччини, Греції та Мексики. Примітно, що виробники, на закупівлю даного матеріалу, витрачають приблизно 2 мільйони доларів на рік.
Цікавий факт: до 2010 року в світовому просторі було вироблено понад 2 мільярдів 500 мільйонів «блакитних штанів».