СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
Цікаві статті [307]
Інше [82]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Чи потрібно добавити на сайт online фільми?
Всего ответов: 72
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Каталог статей
Главная » Статьи » Цікаві статті » Інше [ Добавить статью ]

Рішення проти шахрайства та трохи про нього

Це цікаво/это интересно
Грандиозные события в мире, новости в науке и технике, и другие события на noron.at.uaНу от. Знову обдурили ! І кричи не кричи тепер « міліція! ». Нічого і ніхто не допоможе ...

І найприкріше - дуже вже не хочеться зізнаватися собі , що будь ви трохи сообразительнее ... Чуть-чуть метикованих ... Та що там , просто уважніше ! Однак що вже тепер говорити ! Але на самому дні душі дряпає і раніше: адже підказувала ж інтуїція , що щось не так , адже дуже хотілося з самого початку все це кинути!

Людська цікавість і людська недбалість - основні наші з вами якості , на яких грають , як правило , професійні шахраї. Погодьтеся адже , що не заради задоволення поблістать перед телекамерами , звичайно , не заради вміло кинутого у відповідь ведучому красного слівця прагнуть наші з вами співгромадяни зробитися учасниками телепередач «Поле чудес» і «Як стати мільйонером ». Але це , на щастя , заняття невинні , до того ж обертаються багатьом цінним призом або , на худий кінець , « пам'ятним подарунком ».

На жаль , у реальному житті багатьом людям досить зовсім трошки « повісити локшини на вуха» , як вони готові відчути себе мандрівниками , відважно перетинають поле чудес у пошуках мільйона , якого просто не може не виявитися під тим ось найближчим деревом .

І зовсім неважливо , що не ви, а хтось інший вже пробурмотів під ним « Крекс - фекс - Пекс ».

Як же не стати жертвою шахраїв ? На жаль , часто нам доводиться ставити це питання собі « заднім числом» , в умовному способі , розмірковуючи про те , як можна було б не стати об'єктом витончених махінацій « спритних » людей.

Експерти правоохоронних органів не перестають дивуватися - як легко ловляться на вудку авантюристів простаки . Але ж для того щоб уникнути їх спритних мереж , нескладно затвердити на пам'ять дуже прості істини:

якщо щось звучить занадто заманливо , щоб бути правдою. - Це неправда ;

реклама може обманювати. Не варто завжди довіряти рекламі ;уважно читайте всі пункти договору . Не підписуйте нічого , поки не переконаєтеся в тому , що всі положення угоди зрозумілі і влаштовують вас . Вимагайте пояснень , якщо вам щось неясно ;

якщо якийсь пункт договору не зафіксований у письмовій формі , а обговорювався лише на словак це означає , що вас намагаються ввести в оману ;

завжди дізнавайтеся адресу , телефон та інші координати компанії, з якою ви вступили в контакт , і намагайтеся навести про неї довідки ;

Не довіряйте фірмам , що базуються не у вашому регіоні; купуйте товари та послуги у компаній , які знаходяться на вашій території . В іншому випадку ви не маєте можливості заздалегідь перевірити їх реальну якість ;

якщо вам роблять комерційні пропозиції по телефону , завжди вимагайте надання повної інформації в письмовій формі ; відмовляйтеся від всіх « конфіденційних » пропозицій .

Так, але що ж робити , якщо вас все ж обдурили ? Не сумнівайтеся , у аферистів в 99 випадках з 100 відпрацьований детальний план «реабілітації» , і одними лише методами самозахисту проблему навряд чи вдасться вирішити .

Можливо , наші рекомендації здадуться вам наївними , проте дуже багато злочинів так і залишаються нерозкритими тільки тому , що інші громадяни просто не вірять в ефективність пошуку злочинця по гарячих слідах , а ще частіше - просто впадають у транс , усвідомивши , що стали жертвами " кидал" .

Отже , якщо з вами все ж таки трапилася прикра неприємність , негайно звертайтеся до міліції за місцем скоєння злочину. При цьому треба мати на увазі , що залежно від характеру вчиненого щодо вас правопорушення перевірка може бути доручена як співробітникам міліції громадської безпеки , так і оперативним працівникам карного розшуку або ВБЕЗ . При подачі заяви врахуйте , що будь-які деталі , документи , свідчення свідків та інших осіб можуть полегшити пошук злочинців . За наявності достатніх доказів міліція працює набагато оперативніше .

Так , заперечите ви , але ж часто за заявами про афери виносяться постанови про відмову в порушенні кримінальноїсправи з посиланням на цивільно -правові відносини і відсутність складу злочину. Якщо ви все-таки вважаєте , що стосовно вас скоєно саме злочин , постанову про відмову в порушенні кримінальної справи потрібно оскаржити в прокуратуру.

Але є  рішення. Вам допоможе юридична компанія plp.kiev.ua

А ось ще кілька порад і просто цінна інформація .

1 . У містах з населенням понад мільйон чоловік діє до 1,5 тисячі аферистів і злодіїв ; в містах від 500 тисяч до мільйона людей - 300. За підрахунками фахівців , в Росії щорічно відбувається до 15 мільйонів крадіжок ; карається ж у кращому разі десята частина злодіїв.

2 . Якщо до вас підійдуть на вулиці будь-які громадяни з проханням , наприклад , перевірити , чи не фальшиві їм « всунули » долари , нічого не беріть в руки: ви можете стати жертвою грубого шантажу.

3 . Якщо ваш телефон несподівано замовк , винна , швидше за все, не АТС , а шахраї , які скористалися нелегальним підключенням для передачі ( приймання ) кримінальних повідомлень. У цьому випадку необхідно негайно зв'язатися з АТС і зажадати перевірити лінію.

4 . Для з'ясування адресата телефонного шантажу незамінні телефони з визначником номера.

5 . Жоден сумлінний продавець , як і покупець , не приховуватиме свої дані. У партнера , який вам що-небудь продає , необхідно з'ясувати і записати адресу , телефон , паспортні дані і особисто переконатися в їх достовірності . Те ж відноситься і до окремих характеристиках реалізованої речі , в тому числі що належать до її якості .

6 . Постарайтеся ні за яких умов не передавати гроші , навіть на обмежений проміжок часу , до остаточного оформлення права власності або реальної передачі вам речі .

7 . Існує маса способів забезпечити виконання зобов'язань ( застава, завдаток , утримання, поручительство тощо), які необхідно використовувати з розумом.

8 . Ніколи ні за яких обставин не перераховуйте поштою гроші на « закличні » оголошення ( про навчання, роботу , туристської та іншої поїздці , лікуванні тощо) , коли вказані лише поштову скриньку (п / я) або розрахунковий рахунок ( р / с) одержувача , але не його адресу. Так чи інакше , але вас обов'язково обдурять .

Часто мова йде про колективне обмані - шахрайство проти групи осіб , об'єднаних спільними інтересами.Багато злочинців з метою завоювання довіри своїх майбутніх жертв використовують їх релігійну , етнічну , вікову , професійну або іншу спільність , знаючи про характерній особливості людської природи довіряти тому , хто на тебе схожий. Організатори шахрайства часто самі є членами громади або тільки заявляють про свою приналежність до неї , посилаючись на її авторитетних і шанованих членів . Зловмисники цинічно роблять ставку на довіру і дружбу , що складаються в колективі людей , яких пов'язує щось спільне. Цей прийом спрацьовує.

Представники російських правоохоронних органів кажуть , що колективні обмани особливо складно виявляти , враховуючи тісні зв'язки і закритість більшості груп і природне небажання з їх боку « виносити сміття з хати ».

Жертви подібних афер часто воліють не вдаватися до допомоги влади і законних методів переслідування , а самостійно розбираються з проблемою всередині громади або групи.

Здавалося б , всі поради давно вам відомі. Однак чого тільки стоїть старий добре відомий , але разом з тим досі вдало діючий спосіб , який часто використовують шахраї ! Полягає він у наступному. Йде собі людина спокійно вулицею , як раптом підходить до нього перехожий і запитує: « Вибачте , я тут гаманець знайшов , це випадково не Ви втратили ? » Природно , що після перевірки наявності власного гаманця звучить негативну відповідь. Тоді новий знайомий відкриває знайдений гаманець і з радістю виявляє в ньому велику суму грошей . У пориві радості він пропонує новоспеченому знайомому відійти в безлюдне місце , подалі від цікавих поглядів , і поділити знайдене порівну. Треба сказати , що в такій ситуації у більшості людей боязкий голос совісті легко заглушується криком жадібності. Ще б , така удача , гроші самі пливуть в руки , коли ще так пощастить . Але поділити гроші так і не вдається. У самий невідповідний момент з'являється господар гаманця , причому іноді в компанії з друзями. Природно , що за цим слід вимога повернути втрачене . Далі все може розвиватися за кількома сценаріями. По одному з них жертву звинуватять у крадіжці і зажадають віддатигроші , які були в гаманці. У відповідь на виправдання і запевнення в тому , що він ніяких грошей не брав , запропонують продемонструвати зміст гаманця , в якому напевно лежать вкрадені гроші . Гроші ретельно перерахують і , упевнившись , що в гаманці потрібної суми немає , настійно попросять показати вміст кишень або сумки . Зазвичай потрапив в подібну ситуацію людина рідко буває проти , - і навіть сам активно намагається довести власну невинність . Загалом, скандал на підвищених тонах триватиме деякий час , поки невдасі не запропонують піти. Тим часом в ході «активного розгляду» шахраї встигають продемонструвати спритність рук і , як правило , гроші і цінні речі жертви переміщуються в їх кишеню. Природно , що жертва , зайнята поясненнями , цього не помічає і поспішає скоріше віддалитися з місця конфлікту , радіючи , що все так благополучно закінчилося. Пропажа буде виявлена ​​набагато пізніше , причому далеко не завжди вона зв'язується з цим неприємним інцидентом . Набагато наще люди думають , що гроші і речі вкрали в транспорті , або припускають , що вони їх просто десь загубили


Источник:
Категория: Інше | Добавил: noronk (23.09.2013) | Автор: E W
Просмотров: 686 | Комментарии: 0 | Теги: рішення, шахрайство | Рейтинг: 0.0/0


 Допоможіть нашому сайту,перейдіть по одній з ссилок:
Всего комментариев: 0
Copyright MyCorp © 2020
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...

Сканер одягу
Популярно на форум
 • Давайте поговорим 
 • Весела дупа :) 
 • Скажи щось розумне 
 • Красиві фрази... 
 • Підкажіть 
 • Випадкові файли
  [Офіс]
  Спутниковое ТВ на Вашем компьютере / Satellite TV for PC 2009 Elite Edition
  [Системні]
  Microsoft Office Select Edition 2010 14.0.4763.1000 Volume x86/x64 Final by m0nkrus
  [Стратегії]
  СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО King's Bounty: Перекрестки Миров / King's Bounty: Crossworlds (2010/RUS/Full/Repack)
  [Офіс]
  Программа для серфинга и автосерфинга на Wmail (рус)
  [Стрілялки]
  Два мира II / Two Worlds II (Rus/Eng/Repack by geroinnn) Version 2
  [Офіс]
  Соло на клавиатуре 9.0.4.1
  [Офіс]
  Windows XP Pro SP3 SET Edition( v10.6.1)RUS
  [Ужаси]
  Пятница 13-е / Friday the 13th
  [Мультимедіа]
  Joboshare DVD to MP4 Converter 2.8.8 Build 0612
  [Мультимедіа]
  IOGraph
  (