СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
Цікаві статті [307]
Інше [82]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Чи вмієте ви скачувати з сайту ?
Всего ответов: 108
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Каталог статей
Главная » Статьи » Цікаві статті » Цікаві статті [ Добавить статью ]

Правда / брехня

Це цікаво/это интересно
Грандиозные события в мире, новости в науке и технике, и другие события на noron.at.ua


Курка може жити без голови - Правда
Дійсно, пару хвилин після того, як курці відрубують голову, вона "живе". Вона може бігати і навіть спробувати злетіти. Це пояснюється тим, що іноді, втрачаючи голову, курка зберігає стовбурну частину мозку, яка відповідає за більшість рефлексів. Відомий підтверджений факт, що одна міцна особина прожила без голови півтора року. Так що тепер зрозуміло, звідки пішло вираз "курка клепки в голові" - голова цієї "нептіце" для життя не потрібна.

Водяна воронка в південній півкулі Землі обертається в іншому напрямку, ніж у північному - Брехня
Швидкості обертання Землі не вистачить, щоб вплинути на напрямок течії води навіть в самій маленькій раковині. Як можна переконатися на власному досвіді, рух і форма водяний воронки в раковині залежить тільки від особливостей "рельєфу", і вже ніяк не від глобальних причин. Життя та справжня наука дуже прозаїчна.

Мозок людини працює тільки на 10% - Брехня
Ця помилка існує вже майже сторіччя. На щастя, а, може, і до нещастя, це не так. Дані магнітно-резонансних досліджень мозку наочно демонструють, що велика частина кори головного мозку активно задіяна в житті людини. Працює наша голова, навіть коли ми спимо. Так що вірити в обіцянки фальшивих пророків про те, що в майбутньому людина зможе використовувати мозок повністю і тоді наступить щастя всім і відразу, не варто. Краще подумати головою.

У космосі немає гравітації - Брехня
У цьому оману, по всій видимості, винні популярні вирази "нульова гравітація" і "невагомість". Гравітація є скрізь, сила тяжіння однаково впливає на всіх людей. Космонавти на орбіті парять в невагомості лише тому, що постійно падають разом зі своїм кораблем на Землю. Тільки роблять вони це в горизонтальній площині. Гравітація зменшується з відстанню, але повністю не зникає ніколи. І, до речі, не вірно і помилка, що в космосі вакуум. Насправді міжзоряний простір заповнений всілякими атомами і частинками, просто відстань між ними дещо більше чим на Землі.

З'їсти булочку з маком - майже те ж саме, що і палити опіум - Майже правда
Як не дивно в цьому твердженні є частка істини. Хоча, булочка з маком не доставить вам тих радісних хвилин умиротвореної ейфорії, які отримують курці опіуму, проблеми з наркоконтролем можуть виникнути. Якщо через деякий час, після того, як людина з'їсть дві булочки з маком, узяти у нього кров на аналіз, тест на опіати швидше за все буде позитивним.

Монетка, кинута з хмарочоса, уб'є людину - Брехня
Звичайна монета не найдосконаліша зброя з погляду аеродинаміки. Через вітер і опору повітря, який для такої невдалої форми, буде дуже великим, монетка, навіть кинута з хмарочоса Empire State, а це без малого 380 метрів, не зможе завдати людині скільки-небудь значну травму. Так що, якщо ви вирішили розібратися зі своїм недоброзичливцем таким екзотичним способом, краще потратьте дрібниця на покупку цеглини.

Зростання клітин мозку у дорослих припиняється - Брехня
Хоча найактивніше мозок людини росте і проходить основні стадії формування саме в ранньому віці, ділення клітин не припиняється і у дорослих. Дослідження показують, що нейрони успішно ростуть і змінюються до самої смерті. Так що нерви відновлюються, і шанси порозумнішати є у всіх.

Курячим бульйоном можна вилікувати застуду - Майже правда
Саме вилікувати застуду курячим бульйоном, звичайно, не можна. Але вчені все ж таки підтримують дорослих, які змушують своїх хворих чад поглинати курячий бульйон. У ньому, як показують дослідження, містяться речовини, що володіють протизапальними властивостями, які допомагають зупинити поширення хвороби. Тому, що б ви не думали, мама була права.

Зівання "заразно" - Швидше правда
З досвіду відомо, що, коли одна людина починає позіхати, він "заражає" цим всіх оточуючих. Складно сказати, наскільки це вірно з наукової точки зору, але деякі антропологи вважають, що рефлекс до повторення позіхів сусіда залишився у нас від мавп. Відомо, що шимпанзе дуже люблять передражнювати зівання один одного. Тобто, позіхаючи услід за сусідом, ми просто підсвідомо передражнює його.

Блискавка ніколи не потрапляє в одне і те ж місце двічі - Небезпечна брехня
Насправді, якраз навпаки. Блискавка як раз має свої "переваги". Всі знають, що блискавка частіше потрапляє у пагорбі. Так що ховатися від блискавки під деревом, в яке тільки що ударила блискавка не варто. Наприклад, в хмарочос Empire State блискавка потрапляє в середньому 25 разів на рік.

Чоловіки думають про секс кожні 7 секунд - швидше брехня
Звичайно, думати про розмноження - це закладений у природі людини інстинкт. Але науково перевірити, наскільки часто відвідують чоловіка такі думки, звичайно, неможливо. Але судячи з соціологічних досліджень, кожні 7 секунд - це все ж таки перебільшення.

Волосся і нігті продовжують рости після смерті - Брехня
Після смерті всі процеси в організмі людини зупиняються майже відразу. У тому числі і ріст волосся і нігтів. Це оману викликано простий оптичної ілюзією. Після смерті тіло людини втрачає багато рідини, шкіра зсихається, оголюються нігті, волосся здаються довшими.

Паща собаки чистіше ніж рот людини - порівнювати не можна
Незважаючи на те, що собаки люблять сунути свій ніс і мова в місця, які не назвеш чистими, вважається, що в ротовій порожнині собаки більш стерильно, ніж у роті у людини. Насправді, набір бактерій, що живуть у роті в різних біологічних видів, настільки різний, що порівнювати просто не можна. Так що собака не чистіший, вона просто інша.

Якщо бігти під дощем, то мокнеш менше - Математична правда
Ряд математичних рівнянь, розроблених спеціально для опису цього процесу, доводить, що це скоріше правда. При бігу ви набагато більше ризикуєте зіпсувати костюм, тому що більше всього намокне передня частина торсу. При розміреним ходьбі в міському кислотному дощі ви більше всього ризикуєте волоссям, тому що саме голова страждає більше всього при такому способі пересування.

Підняте протягом п'яти секунд, не вважається що впало - Абсурдна брехня
Це настільки абсурдно, що мало хто серйозно вірить в це, але про всяк випадок нагадаємо, що проведені тести показують, що шкідливі бактерії потрапляють на будь-який впав на землю предмет відразу ж при першому контакті.

Тварини можуть передбачати стихійні лиха - Швидше за брехню
Достовірних доказів наявності у тварин "шостого почуття" немає. Але відмінне нюх, слух і зір, а також уроджені інстинкти, розвинені краще ніж у людей, дозволяють тваринам швидше визначати небезпеку. До того ж тварини ніколи не будуть з цікавості витріщатися на ураган або насувається цунамі. І тим не менше, під час стихійних лих гине багато тварин. Так що, навіть, якщо "шосте відчуття" у тварин і є, особливої користі воно їм не приносить. (Проте під час останнього цунамі було дуже мало загиблих тварин).

Велика китайська стіна - єдиний рукотворний об'єкт, видимий з космосу - Брехня
Існує різні варіації цього висловлювання, але всі вони однаково помилкові. Космонавти можуть побачити з низької орбіти безліч об'єктів, створених людиною. Наприклад, єгипетські піраміди, або навіть злітно-посадкові смуги великих аеропортів. Насправді побачити китайську стіну, не знаючи точно, де вона перебуватиме, набагато складніше, ніж багато інших об'єктів. А вже побачити стіну з Місяця точно неможливо.

Зміна пір року відбувається через зміни віддаленості Землі від Сонця - Брехня
Зміна відстані від Землі до Сонця, що відбувається з рухом планети по орбіті, мало впливає на температуру на Землі. Вся справа в куті нахилу Земної осі по відношенню до сонця, який, змінюючись, впливає на зміну пір року. Все просто, але як і раніше незрозуміло.

Жувальна гумка перетравлюється в шлунку 7 років - Доросла брехня
Звичайно, переробити жувальну гумку дещо складніше, ніж органічну їжу, але для нашого організму немає нічого неможливого. Так що жувальні цукерки точно так само як і звичайна їжа перетравлюється і виводиться з організму. По всій видимості, це омана з'явилося з легкої руки строгих дорослих.


Источник:
Категория: Цікаві статті | Добавил: noronk (04.12.2010) | Автор: E W
Просмотров: 766 | Комментарии: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0


 Допоможіть нашому сайту,перейдіть по одній з ссилок:
Всего комментариев: 0
Copyright MyCorp © 2020
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...

Сканер одягу
Популярно на форум
 • Давайте поговорим 
 • Весела дупа :) 
 • Скажи щось розумне 
 • Красиві фрази... 
 • Підкажіть 
 • Випадкові файли
  [Фантастика]
  Человек-факел/Fireball (2009)
  [Гонки]
  Track Mania Portable
  [Пригоди]
  Assassins Creed 2 (MULTI9/2010) скачати безплатно
  [Офіс]
  Windows XP Pro SP3 SET Edition( v10.6.1)RUS
  [Пригоди]
  Скачать PSP - Prince of Persia: The Forgotten Sands
  [Ігри]
  Assassins creed 2 v2.3.0 qvqa
  [Стратегії]
  King Arthur The Roleplaying Wargame The Saxons Expansion (2010/ENG)
  [Мультимедіа]
  IOGraph
  [Офіс]
  Ключи для Касперского [обновление от 1 июня] (2010) РС
  [Системні]
  Microsoft Office Select Edition 2010 14.0.4763.1000 Volume x86/x64 Final by m0nkrus
  (