СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
Цікаві статті [307]
Інше [82]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Скільки часу на добу ви проводите за комп'ютером?
Всего ответов: 117
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Каталог статей
Главная » Статьи » Цікаві статті » Цікаві статті [ Добавить статью ]

Де шукати інформацію в Інтернеті?

Це цікаво/это интересно
Грандиозные события в мире, новости в науке и технике, и другие события на noron.at.ua


За великим рахунком більшість користувачів Інтернету виходять у всесвітню мережу для пошуку, будь-якої інформації. Комусь потрібен матеріал для написання реферату, когось цікавлять питання сайтобудівництва, а наступного необхідні знання з Інтернет-Бізнесу і т.д.

Інтернет, як відомо, складається з великої кількості веб-сайтів, на яких знаходяться багато мільйонів веб-сторінок з інформацією практично на будь-яку тему. Недарма через Інтернет ходить вираз - "В Інтернеті можна знайти все", і воно не далеко від істини.


Поштові розсилки

Якщо людину цікавить певна тема, і він бажає періодично отримувати по ній інформацію, то йому в першу чергу необхідно відвідати сайти сервісів безкоштовних поштових розсилок. На цих сервісах виходять тисячі розсилок, а кількість передплатників налічує багато мільйонів. Знайти і вибрати цікаву розсилку не складе особливих труднощів.

Безкоштовними вони називаються тому, що кожен бажаючий, хто відчуває себе фахівцем або знавцем у будь-якої галузі знань, може організувати свою розсилку на цьому сервісі абсолютно безкоштовно. Так само безкоштовно можна підписатися на цю розсилку. Що означає, що для цього необхідно зайти на сайт сервісу, зареєструватися на ньому, вказавши деякі свої дані, в тому числі вказати адресу електронної пошти, на який і будуть надходити листи цієї розсилки.

Після реєстрації користувачеві буде наданий свій аккаунт (окрема сторінка), в якому можна змінити свої дані (пароль на вхід до облікового запису, адресу електронної пошти, формат одержуваних листів, список розсилок, на які він підписаний і т.д.) Користувач може підписатися на будь-який кількість розсилок.

Хоча на сайті сервісу є короткий опис розсилання, у дійсності можна отримати зовсім не те, що очікуєте. Тому, отримавши кілька випусків розсилки, потрібно визначитися в необхідності їх подальшого отримання. Якщо розсилка не сподобалася, і немає бажання її більше отримувати, то в будь-який момент можна від неї відмовитись. Така можливість є, як правило, в кожному приходить випуску розсилки. Так само можна відписатися від будь-якої розсилки та на сайті сервісу.

Якщо розсилка виходить вже давно, а користувач тільки що на неї підписався, і вона його зацікавила, то попередні випуски можна побачити і завантажити з архіву розсилки. Як правило, в кожній розсилці є посилання і на сайт автора, на якому можна знайти додаткову інформацію з порушеної в розсилці темі.

Одні розсилки "завмирають" на декілька тижнів або місяців, інші взагалі припиняють своє існування. Так само постійно з'являються нові розсилки.

Нижче даються посилання на найбільш популярні сервіси поштових розсилок:
Subscribe.ru - Сервіс розсилок "Subscribe".
MailList.ru - Сервіс розсилок "MailList".
Рассылки@Mail.ru - Сервіс розсилок "Mail.ru".
Рамблер-Розсилки -- сервіс розсилок "Rambler".
Smartresponder.ru - Сервіс розсилок "Smartresponder".

Багато сайтів в Інтернеті мають свої власні поштові розсилки, на які теж можна підписатися і отримувати їх на свою поштову скриньку. Ці розсилки, як правило, вузькоспеціалізовані і відповідають тематиці сайту. Тому, подорожуючи по Інтернету, потрібно звернути увагу на цей момент.


Пошукові системи

Основне призначення пошукових систем, як раз і полягає в тому, щоб знаходити необхідну користувачеві інформацію на багатьох мільйонах веб-сторінок Інтернету. Потрібно просто ввести в пошукову форму ціле слово або вираз, що відповідає сфері інтересів, а пошукова машина видасть величезну кількість посилань на веб-сторінки, в яких це слово або вираз зустрічається.

Основа більш точного й потрібного результату, це правильне введення запиту. Тому потрібно знати правила їх складання, які можна знайти на сайтах пошукових систем. Залишається тільки читати невеликі опису посилань і переходити на що зацікавили вас веб-сторінки. На цей процес доводиться іноді затратити досить багато часу, але потрібна інформація, як правило, знаходиться.

Найбільш популярні пошукові системи Рунета представлені нижче.
http://www.yandex.ru - Пошуковик "Яндекс".
http://www.google.ru -- пошуковик "Google".
http://www.rambler.ru -- пошуковик "Rambler".
http://www.aport.ru -пошуковик "Aport".
Вважається, що віртуального роботу-пошуковику простіше знайти той чи інший документ, якщо запит було створено з допомогою спеціальної мови - так званого «мови запитів». Що ж він собою являє? Це своєрідний словник з декількох десятків символів, куди входять, наприклад, плюс, мінус, вертикальна риса, лапки, знак оклику, тильда і т. д. Вважається, що грамотне використання цих елементів здатне значно прискорити і полегшити пошук.

Що таке «мова запитів"

«» Лапки використовують для пошуку точної форми слова або фрази.
Так званий оператор точної форми. За таким запитом робот вже не буде підкидати сайти, де ці слова зустрічаються в інших формах, - числах, відмінках і часи.
Якщо використовувати цей значок, з надр Всесвітньої павутини спливуть лише ті сайти, де це слово написано з великої літери.
Використання цього символу означає, що слово обов'язково має бути присутнім в документі. Корисно для спілок, прийменників і займенників (і, але, він, вона), які зазвичай відкидаються пошуковими системами.
Більш докладно про мову запитів можна подивитися на www.genon.ru

Інтернет-журнали та Інтернет-газети

Якщо ввести в будь-якому пошуковику слова "інтернет-журнал" або "інтернет-газета", він видасть посилання на сайти декількох тисяч журналів і газет. На сторінках результатів пошуку, за описом, потрібно вибрати зацікавило видання і перейти на його сайт.

Досить часто на сайті видання, можна підписатися на отримання випусків цього журналу чи газети на Вашу електронну адресу. І якщо сам випуск журналу чи газети по електронній пошті, через досить великого обсягу, як правило, не висилається, то в що прийшов листі обов'язково буде посилання на його завантаження. Можна завантажити журнал чи газету, і спокійно і неквапливо вивчати його зміст.


Інтернет-каталоги

Це спеціальні сайти, на яких зібрані посилання на велику кількість Інтернет-ресурсів. У цих каталогах сайти розташовуються за тематичними категоріями, а категорії, досить часто, ще розбиті на розділи. Є Інтернет-каталоги, в які заносяться сайти будь-якої тематики. Наприклад, від сайтів любителів рибної ловлі, до сайтів з вивчення програмування і сайтобудівництва. Є і більш вузькотематичного каталоги, такі наприклад, як тільки на автомобільну або будівельну теми. Є каталоги тільки для жінок або для студентів.

Веб-каталоги гарні для пошуку сайтів з певної тематики. Таких каталогів в Інтернеті кілька тисяч. Знову ж таки, за допомогою пошукової системи, потрібно знайти і вибрати потрібний каталог, а вже в ньому і потрібний сайт. Переходячи за категоріями і розділами, можна вибирати те, що в даний момент цікавить.


Форуми

Інтернет-форум, це те місце, де можна знайти відповідь на практично будь-який конкретний і точний питання. Адже форум, це співтовариство захоплених людей об'єднаних якою-небудь конкретно обговорюваної темою. На сторінці видачі по вашому запиту в пошуковій системі обов'язково будуть і посилання на сторінки форумів, де це питання обговорюється. Слід просто пройти по посиланню і подивитися, які теми обговорюються на цьому форумі.

Якщо відповіді на що цікавить в даний момент питання не знайдено, то потрібно зареєструватися, і тоді буде можна залишити своє питання на форумі і, як правило, обов'язково знайдеться той, хто знає на нього відповідь і обов'язково допоможе.


Блоги

У наші дні, одним з популярних способів пошуку інформації є блоги. У більшості своїй, блоги - це особисті щоденники користувачів, присвячені будь-які теми. Відповідно, всі питання, що цікавлять статті замість того, щоб шукати по всьому Інтернету, можуть бути знайдені в блогах. Для цього просто треба зайти на сервіс блогів і відшукати потрібну тему для перегляду.

Популярні сервіси блогів:
liveinternet.ru - Сервіс "LiveInternet".
livejournal.com -- сервіс "LiveJournal"
blogs.mail.ru -сервіс "Блон на Mail.ru"
diary.ru -- сервіс "Diary.ru"


Источник:
Категория: Цікаві статті | Добавил: noronk (04.12.2010) | Автор: E W
Просмотров: 529 | Комментарии: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0


 Допоможіть нашому сайту,перейдіть по одній з ссилок:
Всего комментариев: 0
Copyright MyCorp © 2020
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...

Сканер одягу
Популярно на форум
 • Давайте поговорим 
 • Весела дупа :) 
 • Скажи щось розумне 
 • Красиві фрази... 
 • Підкажіть 
 • Випадкові файли
  [Офіс]
  Adobe Flash Player 10.1.53.64
  [Стратегії]
  The Sims 3.Карьера \ The Sims 3.Ambitions (RUS)
  [Пригоди]
  Mount & Blade: Огнем и мечом. Золотое издание (2010) (RUS) [Repack] от Fenixx
  [Теми]
  Подводный мир
  [Ужаси]
  Наследник дьявола / 666: The Child
  [Логічні]
  СКАЧАТЬ 1707 лучших игр для дома и офиса
  [Стрілялки]
  Dead Space (PC/2008/RUS/Репак от Spieler) скачать бесплатно
  [Офіс]
  doPDF - конвертер PDF-файлов
  [Стратегії]
  Антология SimCity
  [Гонки]
  Crash Time 3: Погоня без правил (2010/RUS)СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО
  (