Вогнебіозахист для деревини - це процес обробки дерева, дерев'яних конструкцій.
Дерево є натуральним матеріалом, у якого найвищий рівень займистості. Крім цього, на нього дуже впливають природні процеси. Руйнівними процесами для дерева є гниття, вигоряння, утворення цвілі і т.д. Для комплексного захисту дерев'яних споруд, наприклад, може статися несподіване загоряння, або поразку шкідливими мікроорганізмами, використовується вогнебіозахист для деревини. Спеціалізовані склади цього кошти являють собою розчини, їх основними компонентами є антипірени та антисептики. Ці компоненти вбираються в дерев'яні поверхні, тим самим не давай деревині запалиться, але якщо дерев'яна споруда все-таки загорілася, то ці компоненти ускладнюють і стримують поширення вогню.
Вогнебіозахист для дерева - в сфері застосування.
Вогнебіозахист дерева особливо важлива, так як обробляються житлові будинки, приватні котеджі і будинки, громадські та виробничі споруди, садові конструкцій і все що маємо дерев'яну поверхню. Препарат створює надійну і довговічну захист від займання і гниття стін, дерев'яних балок, дверних блоків, перекриттів, віконних, брусів, будівельних систем і конструкцій.
Деревина - це матеріал, який має найбільший рівень загоряння.
Але це можна легко змінити, вогнебіозахисні обробки деревини, може зробити дерево не таким вразливим займання і руйнівній дії вогню. З цією метою розроблено хімічні склади, що підвищують вогнестійкість дерева - антипірени.
Замовляйте вогнезахисну обробку тут: Огнезащитная обработка ткани.
Механізм впливу антипиренов
Дія антипиренов полягає в тому, що при потрібної концентрації цього складу в деревині, значно знижується ймовірність загоряння без джерела вогню. Вогнезахисна дія антипіренів будується на фізико-хімічні процеси, які виникають під час горіння і впливу вогню деревину. Наприклад, плавлення легкоплавких речовин, таких як солі борної, фосфорної, кремнієвої кислот. Деревина, яка містить такий антипірен, при нагріванні захищена утворюється оплавленої плівкою, яка не дає доступу кисню. І в результаті, велика частина тепла витрачається на розплавлення це захисного шару. Таким чином, всі ці процеси підвищують температуру займання деревини та її захисту. Так само для вогнезахисту дерева можна використовувати властивості деяких речовин, наприклад, розкладатися при нагріванні і виділяти гази, які не підтримують горіння (сірчистий газ, аміак). Так як негорючі речовини відтісняють кисень з поверхні деревини, таким чином, це все може перешкоджати горіння.
|