Російські громадяни сьогодні все більше і більше цікавляться відкриттям власного бізнесу. На думку багатьох, швейне виробництво одне з найприбутковіших. Крім того, на початковому етапі роботи вимагає мінімальних вкладень. Почати справу можна з декількох швейних машинок. Найнявши всього двох-трьох професійних кравчинь, вже варто розраховувати на стабільний, нехай і невеликий, щомісячний дохід. Перші зароблені гроші має сенс пустити на переоснащення майстерні і подальший розвиток виробництва. Потім послідує наймання ще кількох кваліфікованих співробітниць.
Швейна майстерня як бізнес
Виникає питання, як відкрити швейну майстерню з нуля, яка спеціалізуватиметься на виробництві серійної або ексклюзивного одягу.
Сьогодні російський ринок одягу рясніє величезною кількістю контрафактних швейних товарів низької якості. Це причина, по якій споживач воліє купувати одяг імпортного виробництва. І завдання вітчизняного підприємця випустити в продаж високоякісний товар здатний конкурувати з іноземними брендами.
Для майстерні потрібно обладнання.
Придбати якісне швейне обладнання за доступною ціною можна тут: столу гладильному. Завжди широкий вибір і доступна повна інформація включаючи фото до кожного товару. Все високої якості та доступні ціни. Тому для покупки обладнання я рекомендую саме компанію Softorg.
Завдяки новітньому обладнанню ваш бізнес буде стрімко розвиватись.
Відкриття швейної майстерні - основні етапи
Цей бізнес зазвичай відкривають люди знайомі зі швейним виробництвом. Хороша швачка, колишні працівники ательє, фабрик. Якщо розглядати відкриття швейної майстерні в невеликому місті з населенням до 1 млн. Жителів, то для початку вистачить 250 тис. Рублів. При цьому для підтримки рентабельності випускати не менше 20-30 виробів на день. Перше, з чого починається швейна підприємницька діяльність, - реєстрація юридичної особи.
Устаткування швейної мастерскойДалее треба вибір відповідного приміщення. На даному етапі воно не повинно бути занадто дорогим. Найголовніше вдало вибрати місце. Від цього буде залежати основна частина прибутку. Ідеально розташувати швейну майстерню біля великих торгових центрів, речових ринків або всередині спальних районів. Це місце відразу забезпечить великою кількістю клієнтів, які потребують підгонці щойно куплених речей. А відповідна реклама розповість їм про те, що можна замовити та індивідуальне пошиття. Після розширення виробництва переїхати в інше приміщення завжди можна.
Наступний етап - закупівля обладнання. Для початку вистачить 5-7 сточуємо машин, 2-3 Краєобметочна, петельний і ґудзиковий напівавтомат. Для повноцінної роботи також будуть потрібні праски та прасувальні дошки або отпариватель. Цього достатньо для 10 працівників майстерні. Цілком доречно придбати б / в обладнання. Це дозволить значно заощадити. Ціна однієї швейної машини б / у близько 3-5 тис. Рублів. Оверлок обійдеться в 6 тис. Рублів. Нове обладнання буде коштувати в 4-5 разів дорожче. Наявність фурнітури і тканини забезпечує безперебійну роботу майстерні.
Купувати тканини і фурнітуру вигідніше оптом. Для цього необов'язково кудись їхати. Все можна замовити через Інтернет, а транспортна компанія забезпечить доставку. Це дозволить значно знизити витрати, крім того розширюються варіанти для вибору. Часто, чим більше обсяг закуповуваного товару, тим більше на нього знижка. А це додаткова економія. Крім цього, компанії надають всі необхідні сертифікати на продукцію. Не варто залишати без уваги і зарубіжні магазини. Вони здатні забезпечити швейну майстерню необхідної імпортної фурнітурою, яка так приваблює споживача.
Источник: http://softorg.com.ua/catalog/oborudovanie-dlya-vlazhno---teplovoy-obrabotki.
|