Початок будь-якого ремонту - це як очікування стихійного лиха ! Зате коли всі ремонтні роботи залишилися позаду , можна зітхнути з полегшенням , здавалося б ... Але , для початку , квартиру (офіс, будинок або іншу відремонтоване приміщення ) необхідно привести в порядок. Прибрати все сміття , сліди від фарби , шпаклівки , штукатурки та інших будівельних сумішей. Для цієї мети можна найняти фахівців з клінінгової компанії , а можна впоратися і своїми силами. А для того , щоб прибирання після ремонту своїми руками була зроблена максимально якісно , вам необхідно знати її етапи та основні правила .
Замовити прибирання можна тут:уборка после ремонта киев
Якісне прибирання за помірними цінами
Основні правила
Щоб усе пройшло гладко , якісно і досить швидко , розбийте всю роботу на етапи і запасіться необхідними атрибутами ( миючими та миючими засобами). Але , перш ніж відправлятися в магазин за покупкою цих самих коштів , точно визначте , з яких саме матеріалів зроблені ті поверхні , які ви збираєтеся відмивати . Справа в тому , що одне і теж засіб може , як якісно очистити поверхню , так і пошкодити її. Так що , читайте уважно складу засобу , сферу його застосування та всі застереження . А ще краще - порадьтеся з кваліфікованим фахівцем.
Не менш важливо - це ще й запастися терпінням. Так як прибирання саме по собі досить трудомістке заняття , а прибирання після ремонту , та ще й своїми руками , ще й важкий. Адже просто відмити в квартирі підлоги буде недостатньо. Необхідно спеціальними засобами обробити всю сантехніку і відмити радіатори опалення.
Правильно розбиваємо роботу на етапи
Коли ви запаслися всіма необхідними для прибирання атрибутами ( миючими засобами , ганчірками , пилососом , масками , окулярами і так далі) можна приступати безпосередньо до самого процесу . Отже, як зробити прибирання після ремонту?
Вивезіть весь будівельне сміття , залишки матеріалів та інший непотріб.
Починаючи зверху , приберіть всю пил - пропилесосьте стелю , стіни, підлоги .
Коли вся пил « знищена » , можна приступати до ліквідації плям від фарби , побілки , штукатурки і тому подібного.
Тепер можна приступати до мийки вікон.
Позбавтеся від залишилася бруду і пилу за допомогою вологого прибирання . Пройдіться , якщо є можливість , вологою ганчіркою по стінах , також , по освітлювальних приладах , всіх меблів. Приділіть особливу увагу всім самим важкодоступним місцям ( радіаторів опалення та сантехніці ) .
Натріть до блиску всі блискучі елементи : дзеркала , скла , змішувачі і так далі.
Як бачите , якщо роботу правильно розподілити , то вона вже й не здається такою об'ємною і непосильною.
Найважче в прибиранні
Якщо перед початком ремонту у вас не було можливості вивезти з квартири деякі речі (килими , меблі , фіранки і так далі) , то після закінчення ремонту їх необхідно привести в порядок. Килими , звичайно ж , краще віддати в хімчистку. І врахуйте , що в тих випадках , коли ремонт робиться не у всьому приміщенні , а лише в одній з його кімнат , то пил все одно поширюється по всій квартирі. Так що , навіть якщо ви і прибрали свої килими в іншу кімнату і ретельно їх закрили , то почистити їх все ж бажано .
Якщо під час ремонту стелі не фарбувалися , а білились , то підлога , навіть якщо ви його накривали , буде важко відмити. І в цьому випадку краще не намагатися очистити його за допомогою багаторазових мийок , а взяти спеціальний засіб і незабаром забути про сліди побілки . Як бачите , порад про те , як зробити прибирання після ремонту , маса . І всі вони заслуговують вашої уваги. І найголовніше в них - це підібрати для себе найбільш зручний і оптимальний варіант. А саме той, який дозволить поглянути на прибирання зовсім іншими очима.
|