1. Книги з великою кількістю картинок. Починати від 1 року. Дитина розглядає картинки, вчиться говорити. У вашому випадку (3 роки) купите ще й книги з цифрами, абетку. 15-20 хвилин ви читаєте дитині самі, потім залишаєте його одного з книгами.
Деякі батьки запевняють мене, що діти не люблять читати книги. Через деякий час дивуються, що дитина сидить в обнімку з книжкою.
2. Шанували. «А тепер, мій хороший, давай намалюємо цю собачку (або принцесу, машинку, і т. Д). Даєте дитині воскові крейди або олівці (залежно від віку) і вперед. Самі можете готувати на кухні, а дитина буде поруч малювати.
3. Робіть свої справи, але з дитиною спілкуйтеся, розмовляйте. Слухайте, що він розповідає. Під час прасування можна запропонувати «давай я заспіваю, а ти потанцюєш».
4. Купіть аудіокасети з нашими старими добрими дитячими пісеньками.
5. Пластилін. Принцип такий же, як і з книжками: 15-20 хвилин ви ліпіть разом з дитиною, потім він сам, але поруч з вами. Хваліть його, ніяких «відчепися», падлюка потім виставляються на почесне місце.
6. Паззли, великорозмірні.
7. детские игры . За посиланням ви знайдете дитчі ігри які на довго захоплять вашу дитину. Вона буде керувати персонажами з своїх улюблених мультфільмів.
8. Ляльки не-барбі, нормальні людські ляльки маленьких розмірів, яких можна купати, годувати і т.д., дитяча кухонний посуд.
Все, що ви робите з маленьким, донька, копіюючи вас, робить з пупсом. Барбі, як правило, припадають пилом у шухляді.
9. І нарешті ТБ. Без нього ніяк. За півгодини 2-3 рази на день. Тільки наші радянські мультики. Купіть диски. Настійно не рекомендую дивитися голлівудську продукцію. Маленькі діти нічого не розуміють в сюжеті, їх просто заворожує бистромелькающая кольорова картинка.
|