Асортимент, який сьогодні пропонують постачальники цих матеріалів, може задовольнити смаки будь-якого покупця. Підлогові покриття для житлових приміщень повинні бути міцними, зносостійкими, легкими у догляді, мати привабливий зовнішній вигляд і гармоніювати з дизайном.
Аля кожного приміщення, в залежності від його призначення, експлуатаційних, екологічних, естетичних вимог, є кілька видів підлогових покриттів, які будуть в ньому найбільш доречні, зроблять його затишним і красивим. Якщо їх використовувати за призначенням, то вони прослужать довше.
Лінолеум з ПВХ завдяки сучасним технологіям придбав нові експлуатаційні та естетичні характеристики - став більш довговічним і красивим. Лінолеум з ПВХ випускається на спіненої, тканинної, теплозвукоизоляционной неткані засадах або ж безосновним. За своєю структурою лінолеум буває одно-і багатошаровим. В якості підкладок сучасних ПВХ-покриттів використовують різні матеріали - неткані підкладки з поліестеру або поліаміду, що зовні нагадують повсть, а також спінений хімічним або механічним способом ПВХ. У кожної з них є свої плюси і мінуси. Побутові покриття з ПВХ відрізняють висока ступінь горючості (Г4), крім того, їх не варто розташовувати біля опалювальних систем, температура яких перевищує 40 ° С.
Обрати матеріал для підлоги можна тут: качественный ламинат.
Чудова якість, широкий вибір, доступні ціни.
ПЕРЕВАГИ. Еластичність, зносостійкість, а також гарна тепло-і звукоізоляція, які проявляються при товщині матеріалу більше 3,4 мм, а також простота укладання: при достатній товщині лінолеум можна стелити на вирівняну бетонну стяжку. При ширині приміщення до 5 м можна отримати безшовне покриття.
Загальна товщина багатошарового покриття може становити 1,5-4,5 мм. Найбільш важливим параметром є товщина робочого шару - 0,15-0,6 мм. Враховуючи його, а також стійкість до стирання і щільність, матеріалу присвоюють відповідний клас зносостійкості: 21 (0,15-0,2 мм), 22 (0,2-0,25 мм) або 23 (0,25-0,3 мм).
Килимове покриття з поліаміду (нейлону) відрізняють пружність, антистатичність, хороша пятноустойчівость, тому його добре застосовувати у вітальнях і дитячих кімнатах
Ламіновані панелі мають широке коло застосування. В приміщеннях з невеликою інтенсивністю експлуатації, таких як спальня, можна використовувати вироби 23 класу
Подання про використання звичайної дерев'яної дошки змінилося. Завдяки міцності, екологічності та красі своєї текстури вона стала елементом стильних сучасних інтер'єрів
Наливні полімерні підлоги - альтернативне рішення для ванної кімнати. Вони еластичні, зносостійкі, легко і просто укладаються, можуть бути будь-якого кольору
Натуральний лінолеум - це екологічно чистий матеріал. Він антипатичний, гігієнічний, має антисептичні властивості. Кращого покриття для підлоги в кухні не знайти
В Європі широкого поширення набула німецька система класифікації підлогових покриттів для житлових приміщень. Вона також застосовується і в Україні. Згідно з цією системою всі житлові приміщення діляться на три класи:
21 клас - з помірною інтенсивністю експлуатації (спальні,
дитячі кімнати, кабінети);
22 клас - з нормальною інтенсивністю експлуатації (вітальні, холи);
23 клас - з підвищеною інтенсивністю експлуатації (коридори, кухні, вестибюлі).
Килимові покриття виготовляють з вовни, вовни і шовку, поліаміду, поліпропілену, а також сезаля - матеріалу, поява якого пов'язане з поверненням моди на грубі натуральні покриття. Вони добре зберігають тепло, приємні на дотик, пружні й еластичні. Кращими є натуральні килимові покриття з вовни, але вони дорогі, швидко зношуються, накопичують статичну електрику. Їх синтетичні аналоги стійкіші до забруднення і антистатичні. Ковролін не можна застосовувати у вологих приміщеннях. Догляд за ним досить трудомісткий і вимагає чистки за допомогою пилососа кожні два-три дні. Час від часу слід замовляти грунтовне чищення ковроліну в спеціалізованій фірмі.
ПЕРЕВАГИ. Еластичність, хороші тепло-і звукоізоляція, отримання безшовного покриття на поверхні великої площі, високі декоративні якості.
Ламіновані панелі - покриття, яке стає все більш популярним в приватних будинках. Вони являють собою панелі з ДВП, на які наносять декоративний шар (папір з малюнком, що імітує будь-яке підлогове покриття), поверх нього - спеціальний шар з меламінових або акрилатних смол. Прекрасний варіант для тих, хто хоче мати підлогу, яка виглядає як дерев'яний. Панелі мають замок кріплення «паз-гребінь», що дозволяє швидко укладати такі підлоги і демонтувати їх у разі потреби. У житлових приміщеннях застосовують матеріал 22-31 класів. Чим вище клас, тим міцніше виріб, вище його зносостійкість і ціна, відповідно довше термін його служби. Підлоги з ламінованих панелей не можна укладати у вологих приміщеннях.
|