Дискотека - саме затребуване напрямок в музичній програмі на святі. Висока мобільність, величезна добірка пісень, на відміну від "живих" музикантів, і невисока ціна, роблять дискотеку все більш популярною на всіляких святах.
Тепер, що треба знати при замовленні дискотеки на свято.
Найперше, в залежності від кількості народу на вечірці і об'єму приміщення, треба правильно розрахувати потужність апаратури. Розраховується дискотечна апаратура за наступним принципом:
1. Якщо свято проходить в приміщенні, то апаратура замовляється з урахуванням від 10 до 15 Вт потужності на людину з тиском звуку до 104 Дб.
2. Якщо на вулиці або у великому концертному (спортивному залі), то потужність повинна бути від 15 до 20 Вт на людину і тиск звуку від 104 Дб і вище. Для вуличних заходів найкраще підходить апаратура з тиском 124-140 Дб. Цю апаратуру називають - далекобійний звук, або далекого поля дії.
Відповідно, якщо у Вас вечірка в ресторані на 50 осіб, то потужність повинна бути 500-750 Вт, а якщо на вулиці припустимо на 100 осіб 1500-2000 Вт Дотримуючись цих вимог до апаратури, Ви отримаєте хороший прозорий звук, з якісним басом. І не плутайте, реальну потужність професійної апаратури, із заявленою потужністю на побутових колонках і музичних центрах.
Для дискотеки треба звукове обладнання, для покупки я советую сайт http://musicalka.com.ua/zvukovoe-oborudovanie-c-1.html. Тут широкий вибір хорошого обладнання за доступними цінами. Я екомендую компанію "Musicalka" за якість та оперативність роботи.
Друге - треба правильно підібрати репертуар. Дискотека повинна відповідати всім вимогам і побажанням гостей. Для цього, проведіть бліц опитування Ваших гостей і друзів, чого б їм хотілося почути, і під що вони люблять танцювати. Складіть список бажаних пісень і передайте його ді-джею. Безпрограшними піснями, в наш час ностальгії, є ремікси на дискотеку 80-х.
Третє - треба визначитися, в якому стилі, повинен працювати ді-джей. Принципово існує два стилі - радійний і клубний. Радійний ді-джей робить упор на спілкування з гостями в процесі проведення дискотеки, клубний навпаки, мало спілкується, а вся його увага йде на підгонку пісень по бітам, програвання цікавих семплів і вінілу.
Останнім часом, наймодніше напрям в диско культурі, це змішування дискотеки з "живим" виконанням. Наприклад, ді-джей прокручує цікаві семпли, а зверху грає саксофон або гітара.
Безумовно, складно порівнювати дискотеку з "живими" групами і ансамблями, тому що, у кожного напряму є свої плюси і мінуси, але якщо порівняти ту ж дискотеку з музикантами, які співають під фонограму, то чаша вагою по всіх параметрах, звичайно переважить у бік дискотеки.
Источник: http://musicalka.com.ua/zvukovoe-oborudovanie-c-1.html
|