СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
блог [1]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Скільки часу на добу ви проводите за комп'ютером?
Всего ответов: 117
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2016 » Апрель » 17 » Як вибрати телевізор
10:00
Як вибрати телевізор

Телевізори сьогодні випускають понад 120 виробників з усього світу. Сучасні моделі телевізійних приймачів, найбільш часто придбані для домашнього використання, поділяються за типом відображення інформації на рідкокристалічні, плазмові і світлодіодні. У моделях різних виробників реалізовано величезна кількість сучасних технологій і корисних функцій. Телевізори відрізняються не тільки функціональними можливостями, а й - що не менш важливо для більшості покупців - ціною. Різноманітність таке, що не дивно розгубитися.

То який же телевізор купити? Спробуємо розібратися разом. Допомогти вам зробити свій вибір - мета цієї статті.

Обирати та замовляти телевізор я рекомендую тут: телевизоры в Одессе низкая цена. Оскільки саме тут найнижчі ціни за стабільно високу якість телевізорів.

Тип екрану
Рідкокристалічні телевізори (LCD) сьогодні набули найширшого розповсюдження. ЖК-екран утворений безліччю точок, званих пікселями. Рідкі кристали всередині колірних елементів пропускають або відсікають світлові хвилі від ламп підсвічування, розташованих позаду ЖК-екрану. Таким чином формується зображення з трьох кольорів (червоного, синього і зеленого), які, змішуючись в потрібних пропорціях, утворюють відтінки.

Головний плюс ЖК - одноразова формування картинки, яка "запалюється" відразу і цілком. Око людини, таким чином, не напружується, а "відпочиває", що не працюючи над "склеюванням" ділянок зображення.

Невеликі товщина і вага ЖК дозволяють без проблем розміщувати їх в більшості приміщень, що особливо важливо для власників малогабаритних квартир, в яких кожен метр на рахунку.
 
Ну а тепер про мінуси. Прозорість рідких кристалів не ідеальна, і тому для отримання яскравої картинки виробникам доводиться встановлювати потужні лампи підсвічування, що підвищує ціну і енергоспоживання LCD-телевізорів. Втім, на ринку сьогодні є широкий вибір моделей LCD з різними показниками яскравості і контрастності. Завдяки цьому практично будь-який сьогодні може придбати модель з оптимальним поєднанням якості і ціни.

Світлодіодний телевізор (LED) відрізняється від РК-телевізора технологією підсвічування екрану: замість флуоресцентних ламп тут використовуються світловипромінюючі діоди. Така технологія дає можливість передати помітно більшу кількість квітів в порівнянні з ЖК, підвищує показники яскравості і контрастності і робить картинку більш природною, а також дозволяє зменшити товщину екрану і знизити споживання електрики на 40% по відношенню до РК. Головний "мінус" LED-телевізорів - це досить висока ціна. Втім, увагу до достоїнств "світлодіодів" у споживачів зростає, і немає сумнівів, що скоро виробництво LED стане більш масовим, і це призведе до зниження цін. Завдяки малій товщині і невеликій вазі телевізори LED можна встановити практично в будь-яких приміщеннях.

Плазмовий екран складається з безлічі осередків, наповнених інертним газом - ксеноном або неоном. За допомогою електродів на кожну клітинку подається напруга, і газ переходить в стан плазми, яка починає рухатися і випромінювати ультрафіолет. Електронний модуль управляє зміною напруг і кожну секунду формує нову картинку. Завдяки такій технології "плазма" виграє в яскравості зображення приблизно в три рази в порівнянні з більшістю ЖК і "світлодіодів", а також забезпечує чудову контрастність. Колірний діапазон "плазми" набагато ширше. Всі ці фактори зробили плазмові телевізори фаворитами серед споживачів, які хочуть отримувати максимальну насолоду від перегляду фільмів і передач.

Один з головних мінусів "плазми" - те, що на ринку до сих немає моделей з діагоналлю менше 32 дюймів. Тому величезні "плазми" купуються в основному для розміщення в віталень, для перегляду передач і фільмів великою компанією. Ну і, звичайно, не можна не згадати про високий енергоспоживанні плазмових телевізорів. Це їх ще один досить істотний мінус.

Діагональ екрану телевізора
Вона безпосередньо впливає на вагу, габарити і вартість моделі. Розмір діагоналі вимірюється в дюймах. 1 дюйм = 2,54 см. Перед покупкою зіставте розміри приміщення, в якому припускаєте поставити телевізор, з діагоналлю екрана: для великих віталень і перегляду передач великою компанією підійдуть телевізори з діагоналлю від 32 дюймів. Для кухні і спальні резоннее підібрати телевізор з діагоналлю поменше.

За розрахунками фахівців, оптимальна діагональ повинна бути в три рази менше відстані, з якого ви зазвичай дивіться телевізор. Перегляд передач на великому екрані з малої відстані із задоволення перетворюється на муку.

Дозвіл
Екран будь-якого РК, "світлодіода" або "плазми" складається з безлічі осередків-пікселів, загальна кількість яких і називається дозволом. Воно позначається двома числами, перше з яких - число пікселів по горизонталі, друге - по вертикалі: наприклад, 1920х1080. Чим вище дозвіл, тим вище чіткість і деталізація картинки. Вищим стандартом телемовлення для домашніх ТВ сьогодні є HDTV - "ТБ високої чіткості". Моделі, що задовольняють мінімальним вимогам HDTV, маркуються знаком "HD-Ready". Маркування "Full HD" присвоюється телевізорів з найвищим на сьогоднішній день роздільною здатністю 1920х1080 і мають цифровий вхід HDMI. Екран телевізора високої чіткості охоплює 70% людського поля зору і дозволяє глибше зануритися в реальність того, що відбувається на екрані.

Яскравість і контрастність
Висока яскравість дозволяє дивитися телевізор без напруги для очей як при природному, так і при штучному світлі. Лідер по яскравості - "плазма", і тільки найбільш дорогі моделі рідкокристалічних телевізорів можуть хоч якось змагатися з нею в яскравості. Більшість же ЖК і світлодіодних телевізорів більш ніж удвічі поступаються за яскравістю плазмовим.

Слід пам'ятати про те, що зі збільшенням яскравості екрану знижується його контрастність. Тому яскравість повинна поєднуватися з досить високим рівнем контрастності - співвідношення найсвітлішого ділянки зображення з самим темним. Чим яскравіше відображає екран білий світ і чим сильніше - чорний, тим вище контрастність. Контрастність переважної більшості РК-екранів не дуже велика, за цим параметром вони помітно поступаються "светодиодам" і вже тим більше "плазма". Однак з недавнього часу виробники РК включають в електронні програми своїх телеприймачів спеціальну програму авторегулировки яскравості, завдяки чому підсвічування в зображеннях з низькою освітленістю стає менш сильною, а в світлих сценах - навпаки, що дозволяє збалансувати контрастність картинки.

Кут огляду
У кожної моделі є свій максимальний кут по відношенню до площини екрану, при погляді з якого картинка сприймається оком без спотворень. Чим тонше екран, тим вище максимальний кут огляду. Бюджетні моделі РК-телевізорів мають кут огляду в 160 - 170 градусів. Якщо ви вибираєте таку модель, продумайте місце установки телевізора: щоб не виникло дискомфорту, краще буде розмістити телевізор у короткій (торцевої) стіни кімнати.

Плазмові телевізори можуть похвалитися великими кутами огляду: 175 - 178 градусів, і цього цілком достатньо для комфортного перегляду.

тюнери
У кожного телевізора є вбудований електронний блок, який отримав англійську назву "тюнер" і відповідає за прийом сигналу ефірного, кабельного або супутникового каналу. Якщо телевізор оснащений більше ніж одним тюнером, то стає доступний режим перегляду двох каналів одночасно - "картинка в картинці": зручно, якщо дивіться одну цікаву програму і не бажаєте при цьому пропустити початок іншої.

Аналоговий тюнер дозволяє приймати сигнал від звичайної антени або кабельної мережі. Цифровий тюнер призначений для прийому сигналу цифрового телемовлення. Оптимальним варіантом на сьогодні є тюнер-гібрид, який може приймати як аналоговий, так і цифровий сигнал: моделей, оснащених таким тюнером, на сучасному ринку більш ніж достатньо.

звук
Вбудована акустична система є в будь-якому сучасному телевізорі. Недорогі моделі оснащені одним або двома динаміками і можуть запропонувати нам тільки моно звук. Трохи дорожчі телевізори, як правило, оснащені вже повноцінної стереосистемою, число динаміків в якій доходить до восьми.

Купівля ТВ-приймача для вітальні, як правило, передбачає поєднання екрану зі зовнішніми акустичними системами. Якщо ж ви купуєте телевізор для кухні або спальні, то слід придивитися до вбудованих акустичними можливостями екрану. При виборі телевізору слід звернути увагу на наявність функції Dolby Digital - вона дозволить розкодувати сигнал багатоканальної звукової доріжки і зробить звук об'ємним, багатим і насиченим.

Просмотров: 793 | Добавил: noronk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2024
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Block title
«  Апрель 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Двухсекционные светофоры ...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...
Популярно на форум
  • Давайте поговорим 
  • Весела дупа :) 
  • Скажи щось розумне 
  • Підкажіть 
  • Красиві фрази... 
  • Випадкові файли
    [Фільми]
    Поверь в Него / Lay it down
    [Системні]
    Системный настройщик 0.89.19 Free (beta)
    [Стрілялки]
    Mafia 2 (2010) (RUS)
    [Гонки]
    GTA Львов / GTA Lviv UKR
    [Журнали]
    Домашний ПК № 8 (август 2010)
    [Стратегії]
    Spell Force: The Order Of Dawn [ v.1.38 ]
    [Стрілялки]
    Fallout 3 The Pitt & Operation Anchorage (Expansion Pack)
    [Гонки]
    GTIRacing
    [Гонки]
    Виртуальный Тюнинг Иномарок / Virtual Tuning 2 (RUS) (2008)
    [Гонки]
    Grand Theft Auto: Житомир
    (