Як тільки з'явилися перші охоронні сигналізації, їх власники, а також служби реагування зіткнулися з численними помилковими викликами і їх наслідками. Намагаючись заощадити, люди вибирають самий спрощений варіант охоронних систем захисту.
Тим часом, така сигналізація навряд чи відрізнить домашня тварина або фіранку, яку колише вітер від злодія, який проник у ваш будинок. У кінцевому результаті, така сигналізація стає справжнім головним болем. Про те, що пропонують нам технології 21 століття, розповімо вам ми. Охоронна сигналізація використовується досить давно, і це вже перестало бути екзотикою в наш час. Принцип дії приблизно у всіх однаковий. Тут треба розуміти, яке обладнання використовувати, а також способи передачі даних.
Принцип дії досить простий: датчик фіксує рух, відправляє на пульт оператора тривогу, відповідно оператор приймає необхідне рішення - викликати групу швидкого реагування. . Щоб правильно розуміти, яку сигналізацію вибрати, треба знати, яким способом буде передаватися тривога. На даний момент існує три способи передачі даних: це радіоканал, який використовувався спочатку міліцією, стільниковий зв'язок, яка зараз найбільш передова, і звичайна дротова зв'язок, фактично телефонна лінія.При виборі сигналізацій рекомендую беспроводные датчики сигнализации.
Існує два види охоронних систем - це провідна і бездротова. Пройшли часи сигналізацій з приклеєними тяганиною на вікнах, як це було раніше. Зараз сигналізації нового покоління використовують gsm канал зв'язку для передачі подій. Донедавна існувало два принципи охорони, або відеоспостереження, або це буде сигналізація, тобто дві системи існували окремо. На даний момент з'явилася можливість об'єднати ці дві системи, щоб чітко розуміти, що відбувається на об'єкті, тобто виключається варіант помилкових викликів, група швидкого реагування знає, чого очікувати на об'єкті, 10-секундна відеозапис допоможе ідентифікувати зловмисника, що надалі допоможе його знайти. Зокрема хибні виклики траплялися через те, що датчики реагували на домашніх тварин, відкриті кватирки, фіранки, і що характерно для Росії - це перепади напруги.
Ще одним плюсом бездротових сигналізацій є їх мобільність: у випадку ремонту не складе труднощів демонтувати бездротової датчик, а по закінченню ремонту встановити його назад. Це може зробити будь-хто. У випадку, якщо ж у вас встановлена дротова система, доведеться викликати інженера, а це досить довгий, трудомісткий і «грошовий» процес. . На даний момент є можливість ставити мінімально необхідну кількість датчиків на об'єкті. Зокрема, в приміщенні 40 кв. метрів можна поставити всього лише один датчик, цього буде достатньо, щоб перекрити всі можливі шляхи проникнення.
Такі основні причини несправності охоронних систем як недосконалість обладнання, некоректне обслуговування і технічні неполадки залишилися в минулому. Можна з упевненістю сказати, що сучасна охоронна сигналізація - це не розкіш, а необхідність.
|