СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
блог [1]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Скільки часу на добу ви проводите за комп'ютером?
Всего ответов: 117
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2014 » Сентябрь » 28 » Як вибрати піролізний твердопаливний котел тривалого горіння
16:39
Як вибрати піролізний твердопаливний котел тривалого горіння

Як вибрати піролізний твердопаливний котел тривалого горіння? 

Російські міста і села розвиваються стрімкими темпами, проте багато регіонів всій ще залишаються без газу. І якщо ви ставитеся до власників негазифікованих житлової площі, вас напевно зацікавить піролізний котел тривалого горіння, про який і піде мова в сьогоднішній статті. Інформація, представлена ​​тут, допоможе вам оцінити ефективність обладнання і раціональність вибору на його користь. 

Навіщо потрібна заміна? 

Стандартні твердопаливні (тт) котли вже давно не актуальні, оскільки вони здатні доставити своїм власникам безліч різних незручностей. 

Доводиться закуповувати величезну кількість деревини і підкидати дрова в топку не рідше за 6 разів на день (в опалювальний сезон). Плюс до всього, потрібно періодично очищати внутрішні поверхні від забруднень, яких від згорілого матеріалу залишається дуже багато. Все це наводить на думку про повноцінну заміну, що дозволяє обігріти приміщення і, одночасно, позбутися від вищеописаних незручностей. І тут на сцену виходять паливні пристрої піролізного типу, які здаються просто ідеальними. Розробники змогли зробити побутову систему більш досконалої, підвищивши її ефективність, а також екологічність, що важливо. Електрика автоматизировало багато процесів, дозволивши котельного апарату для дому працювати в безперебійному режимі без втручання користувача. 

Обрати піролізний можна тут: пиролизные котлы .
Тут котли чудової якості і доступні ціни, рекомендую DEFRO HG.

Принцип роботи піролізного обладнання 

Головний принцип роботи, який використовує котел твердопаливний тривалого горіння, полягає в спалюванні як самого дерева, так і деревного газу. Звичайні котли спалюють виключно деревину, що істотно відбивається на ефективності роботи системи. Спалювання всього деревного палива без залишку дозволяє виділити величезну кількість тепла з аналогічної кількості деревини. Дров'яної котельний апарат оснащується двома камерами згоряння, плюс камерою відходів. 

1. Спочатку ви завантажуєте деревину в верхню камеру, де починається процес розпаду палива (перший етап). 

2. Повітря в камеру не надходить, внаслідок чого утворюється екзотермічна реакція. 

3. Оскільки температура спалювання досить висока (до 800 градусів Цельсія), всередині камеру утворюється два різновиди вторинної сировини. Перша - деревний або шахтний вугілля, друга - піролізний газ.

4. Навіть на цьому етапі всередині камери спостерігатиметься виділення тепла, але воно, здебільшого, буде направлено на просушку палива та підігрів повітря, спрямованого в зону горіння. 

5. Температура спалювання в середній камері становить 1100-1200 градусів Цельсія. Це дозволяє піролізних газу займатися від повітря, що надходить всередину камери. Як наслідок, виділяється величезна кількість теплової енергії. Для надходження повітря в камеру і займання газу в систему вбудовується димосос, що відповідає за тягу. 

6. Продукти відходів все-таки присутні, але їх значно менше, ніж в стандартних твердопаливних системах. Зола і сажа осідають в нижній камері, яку доведеться час від часу чистити. Регулярність чистки буде залежати від кількості споживаної деревини, а також від того, наскільки часто ви використовуєте пристрій. 

Кількість використовуваного палива 

Як вже було сказано, котли тривалого горіння на дровах, на вугіллі або на тирсі мають більш раціональну внутрішню систему, в результаті чого витрата палива в порівнянні зі стандартними котельнями апаратами знижується в кілька разів. Проте дані розрахунки не враховують зовнішні фактори, які можуть надати досить істотний вплив на параметр витрати. 

1. Рівень вологості деревини не повинен бути більше 20 відсотків. Сухість дров дозволяє підвищити ККД палива. В принципі, система буде працювати справно навіть у тому випадку, якщо дрова будуть вологими вполовину, проте їх обсушування буде затрачати значну кількість тепла, що виділяється на першому етапі, що обов'язково позначиться на ефективності роботи системи. 

2. Незважаючи на те, що тверде паливо може бути будь-яким, використовувати рекомендується тільки деревину. Торф і вугілля не дадуть такої кількості піролізного газу, як дрова. Як наслідок, в системі не буде спостерігатися настільки ж високою тепловіддачі. 

3. Чим менше температура, яку ви хочете підтримувати в приміщенні, тим менше дров вам знадобиться на опалення. 

4. Враховуйте вуличну температуру. Якщо діапазон перепаду кімнатної і вуличної температури занадто високий, то для утворення тепла буде потрібно набагато більше палива. 

5. На витрата можуть впливати параметри приміщення, яке буде опалюватися, включаючи площу і висоту стель. Також, варто враховувати рівень теплоізоляції, яка повинна бути максимальною. Існують піролізні моделі, які опалюють до 14 тисяч квадратних метрів, однак така продуктивність в переважній більшості випадків зайва. 

6. Нарешті істотний вплив чинитиме розташування системи опалення в приміщенні. 

 

Переваги піролізних котлів 

1. Коефіцієнт корисної дії розглянутих пристроїв досягає 85 відсотків. Це досягається за рахунок унікального принципу роботи апарату, що передбачає повне спалювання палива без залишку. 

2. Дрова завантажуються максимум два рази на день. Якщо котельний апарат буде працювати в економічному режимі, то завантаження палива можна проводити один раз в день. 

3. Рівень тепла в опалювальному приміщенні можна регулювати, що дозволяє економити паливо тоді, коли вам необхідно. 

4. Піролізні технології гранично екологічні. Забруднення навколишнього середовища мінімально, оскільки паливо згоряє без залишку. Взаємодіючи з вуглецем, піролізний газ виділяє в атмосферу мінімум шкідливих речовин, включаючи вуглекислий газ. Виробники стверджують, що котли тривалого горіння виділяють з три рази менше речовин, ніж стандартні апарати. 

5. Мінімум продуктів згоряння. Оскільки в процесі роботи котельного апарату використовуються всі складові деревини, на виході не залишається ні сажі, ні золи. Чистити котел доводиться набагато рідше. 

6. Управління в напівавтоматичному режимі. Температуру системи можна регулювати пультом, який буде збільшувати або зменшувати швидкість всмоктування повітря в нижню частину котла. Потужність від 30 до 100 відсотків регулюється автоматично. 

Недоліки піролізних котлів 

1. Необхідність в електроживленні. Котельні пристрої піролізного типу повинні бути підключені до мережі, внаслідок чого їх можна порівняти з електричними обігрівачами. Оскільки електричні котли взагалі не використовують будь-якого палива, багато покупців прагнуть придбати саме цей варіант. У той же час, піролізні моделі показують помітно більшу економічність, внаслідок чого на ринку систем опалення вони дуже і дуже затребувані. 

2. Система одноконтурна. На відміну від двоконтурних моделей, в «голому» вигляді вона не може бути використана для нагріву гарячої води. Як варіант, можна встановити додаткову систему з бойлером, але на це доведеться витратити певну суму. 

3. Котельні апарати тривалого горіння за своєю ціною в півтора рази дорожче, ніж традиційні апарати. І все ж люди прагнуть купити їх навіть за завищеною вартістю, оскільки істотна економія палива повністю перекриває перевитрату коштів на придбання. 

4. Робота піролізного котла регулюється в автоматичному режимі, але паливо завантажувати вам доведеться своїми руками. Цей процес характеризується певними незручностями, оскільки доводиться витрачати багато часу на регулярний контроль за роботою пристрою. Але в порівнянні зі стандартними апаратами, дрова вам доведеться завантажувати в 3-4 рази рідше. 

Як вибрати газовий котел опалення? 

Як вибрати потрібну вам модель? 

Сьогодні виготовленням і продажем піролізного котельного устаткування займаються багато виробників, внаслідок чого вибір кращої сучасної моделі стає досить складним завданням. На вибір покупцям з Росії пропонуються дешеві, недорогі і дорогі (в залежності від потужності і комплектації) котельні пристрою російського, білоруського, виробництва, а також моделі від компаній з України. Крім того, можна знайти масу пропозицій від німецьких, польських, литовських, фінських, чеських та інших імпортних виробників, які займаються випуском профільного, промислового, комбінованого та універсального обладнання. При бажанні, можна знайти бу, саморобні моделі і навіть креслення для виготовлення водогрійних і воздухогрейних пристроїв з димохідної трубою своїми руками. Але на подібні експерименти я йти строго не рекомендую. Краще почитайте в мережі відгуки і рейтинги, щоб зробити правильний вибір на користь тієї або іншої моделі. 

Популярні виробники та моделі: stropuva, буржуй к, buderus, ведмідь, Дакон, candle, бош, liepsnele, Бренеран, прометей, атмос, буржуй, мотор сич, кмч, wichlacz, буран, blago, Зота, гейзер, КВР, sas, viadrus , данко, бастіон, defro, viessmann, юнкерс, Корді, сморгонь, булерьян, мелітополь. 

висновки 

Як бачите, вугільні твердопаливні печі зробили великий крок вперед, внаслідок чого процес обігріву приміщення був істотно спрощений. Найвищі екологічні і економічні характеристики дозволили піролізним апаратам стати оптимальним рішенням для нагріву приміщень до певної температури. Вам же потрібно вирішити, наскільки раціональним буде використання відповідного обладнання на вашій опалюваної площі. Можливо, краще буде зробити вибір на користь водяного, чавунного газогенераторного або пеллетного котла (на пеллетах), які опалюватимуть територію з більшою ефективністю і меншими економічними витратами.

Просмотров: 1394 | Добавил: noronk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2023
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Block title
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архив записей
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Двухсекционные светофоры ...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...
Популярно на форум
 • Давайте поговорим 
 • Весела дупа :) 
 • Скажи щось розумне 
 • Підкажіть 
 • Красиві фрази... 
 • Випадкові файли
  [Гонки]
  GTA Alien City-Anderius завантажити безкоштовно
  [Безпека]
  Активация касперского PC
  [Безпека]
  Скачать ключи для Касперского бесплатно
  [Стрілялки]
  Death Strike. Силовое решение
  [Книги]
  Герберт Уэллс. Армагеддон и другие рассказы (аудиокнига)
  [Ігри]
  Коллекция игр для мобилок Sims и Simpsons
  [Системні]
  Базовый экспресс видеокурс по созданию сайтов
  [Мультимедіа]
  Моделируем своё лицо (прическа) Salon Styler Pro v.5.2.2+3000 причёсок
  [Стрілялки]
  Singularity (2010/RUS/RePack by mefist00) PC СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО
  [Інші ігри]
  Dynasty Warriors Vol. 2
  (