СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
блог [1]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Яким файлообмінником ви користуєтесь ?
Всего ответов: 74
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2016 » Апрель » 20 » Як вибрати кондиціонер
21:16
Як вибрати кондиціонер

C настанням літа покупка кондиціонера для будинку або роботи стає все більш актуальною. На даний момент існує величезний вибір продукції, різні компанії виробники та різні моделі, як же зробити вибір ?! Ми постараємося допомогти вам.

Клaccи кoндіціoнеров
Преміум клас представляють в основному японські компанії, продукція цього класу як правило відрізняється відмінними технічними характеристиками і наявністю систем самодіагностики і захисту. Найбільш відомі компанії в цьому класі це Daikin, Mitsubishi.

До кондиціонерів середнього класу відносять моделі японських і європейських компаній, вони мають гарне співвідношення ціни і якості. У порівняння з преміум класом ці кондиціонери можуть мати менший термін гарантії і служби.Оні

оснащуються більш простими системами контролю і захисту, а також можуть бути більш гучними. найбільш відомі компанії в цьому класі - Toshiba, Panasonic.

У малобюджетном класі як правило представлені пристрої китайського і корейського виробництва. В цьому класі присутній величезний розкид за ціною і якістю. Найбільш відомі в цьому класі такі марки, як LG, Samsung, Haier,

Ballu. Головним недоліком кондиціонерів в цьому класі є великий рівень шуму, а так само більш проста система контролю і меншу кількість датчиків, менший діапазон робочих температур. Так само в цих кондиціонерах може бути відсутнім система захисту від неправильного використання.

Вибираєте кондиціонер?! Тоді вам сюди: купить кондиционер одесса недорого. Завжди широкий вибір якісних кондиціонерів за адекватними цінами.

Теорія
Робота кондиціонерів заснована на властивості рідин поглинати тепло під час випаровування і виділяти тепло під час переходу зі стану газу (пара) в рідке. Під час роботи пристрій переносить тепло з приміщення в якому знаходиться випарник на вулицю в конденсатор. Хладогент приводиться в рух компресором.

Деякі моделі можуть також нагрівати повітря в приміщенні. Для цього хладогент направляється в зворотний бік спеціальним чотирьохходові клапаном.

Під час роботи кондиціонер не тільки охолоджує повітря, а й зменшує його вологість це може послужити причиною виникнення простудних захворювань, перед його установкою, подбайте про хороше зволоження повітря.


Характеристики кондиціонерів
Основними характеристиками кондиціонера є конструкція і потужність. Кондиціонери бувають побутового, напівпромислового і промислового призначення. Побутовими називаються пристрої потужністю до семи кіловат і охолоджувальної площею до 80 м. Кондиціонери більшої потужності відносять до пристроїв напівпромислового і промислового призначення.

Типи конструкцій
Побутові пристрої діляться на два типи конструкцій: моноблочні і спліт-системи.

Спліт-системи
Найбільшого поширення мають спліт-системи. Спліт-системи складаються з двох частин - зовнішньої (компресор, конденсатор) і внутрішньої (випарник), вони з'єднані мідними трубами по яких циркулює хладогент.

Існує кілька типів спліт-систем, відмінність яких полягає в конструкції внутрішнього блоку. Спліт системи бувають: настінного, канального, касетного, колонного, напольно-стельового типу, а також мульти-спліт-системи.

Далі розглянемо відмінності і особливості кожного типу.

Спліт система настінна (настінний кондиціонер) - це найпоширеніша і найбільш доступна за ціною спліт-система. Внутрішній блок в цій системі встановлюють у верхній частині стіни, поруч з вікном, а зовнішній під вікном.

Потужність таких систем від 2 до 10 кВт, що дозволяє охолоджувати 15 - 100 м2. Такий тип систем найбільш найчастіше встановлюється в будинку і квартири тому їх іноді називають побутовими.

Канальні спліт системи (канальний кондиціонер) встановлюються над підвісними стелями, які повністю приховують блок кондиціонера. Охолоджене повітря розподіляється за допомогою повітропроводів, які мають теплоізоляцію і також розташовані в просторі між підвісними стелями. Така конструкція дозволяє ефективно охолоджувати декілька приміщень. Потужність кондиціонерів такого типу як правило складає від 5 до 25 кВт, цього вистачає для охолодження повітря в офісі або 4-5 кімнат в квартирі. Канальні спліт системи дають хороший приплив свіжого повітря, що дуже корисно для вирішення проблеми вентиляції приміщення.

Касетні спліт системи (кондиціонер касетний), на відміну від канальних систем кондиціонери такого типу розподіляють охолоджене повітря через нижню частину блоку. Нижня частина касетної спліт системи має розмір стандартної стельової плитки, а при великій потужності удвічі більший, закривається декоративними гратами і мають розподільні жалюзі. Непомітність - основна перевага касетних систем, оскільки на увазі залишається лише декоративна решітка. Завдяки більш рівномірному розподілу повітря по чотирьох напрямах, для охолодження великого приміщення буде достатньо всього одного кондиціонера касетного типу.

Колонні спліт-системи (кондиціонер колонний) використовують у випадках, коли потрібна велика продуктивність і дизайн приміщень не має жорстких вимог. Ці системи встановлюються на підлозі і мають великі габарити. Для колонних кондиціонерів потрібні великі площі для розміщення, так як вони створюють сильний приплив охолодженого повітря, через що не можна перебувати в безпосередній близькості з кондиціонером.

Напольно-стельові спліт-системи (напольно-стельовий кондиціонер, стельовий кондиціонер) Ці кондиціонери відрізняє невелика глибина до 25 см. Вони можуть бути встановлені внизу стіни (в цьому випадку охолоджене повітря спрямований вгору) або на стелі (повітря спрямовується горизонтально уздовж стелі). Завдяки цьому уникається пряме попадання потоку охолодженого повітря на людей.

Мульти спліт системи є одним з видів сплати систем. Вони відрізняються тим, що до одного зовнішнього блоку приєднуються кілька внутрішніх блоків зазвичай 2 - 5 штук. Внутрішні блоки можуть відрізнятися потужністю і типом. Мульти спліт системи дозволяють встановлювати меншу кількість зовнішніх блоків завдяки чому економиться місце на зовнішній стіні і не сильно псується зовнішній вигляд будівлі. Але є і недолік, якщо зламається зовнішній блок, перестануть працювати всі внутрішні блоки. З цієї причини такі системи, як правило, використовують, коли неможливо розмістити на зовнішній стіні будівлі кілька зовнішніх блоків.

Інверторні спліт системи відрізняються тим, що двигун компресора в них має частотне управлін. Інвертор перетворює змінний струм в постійний, а потім навпаки. В ході цього процесу змінюється частота струму, завдяки чому стає легше управляти швидкістю обертання компресора і, відповідно, потужністю охолодження кондиціонера. Цей процес дозволяє збільшити швидкість охолодження або обігріву приміщення в середньому на 15 відсотків, точніше підтримувати температуру в приміщенні, а також зменшити рівень шуму.

Звичайному кондиціонеру для підтримки потрібної температури доводиться постійно вмикається і вимикається через це відбувається його знос. Отже, кондиціонер з інвертором менше зношується, а завдяки тому, що він може міняти потужність роботи, він також споживає менше електрики.

Моноблочні кондиціонери діляться на два типи пристроїв: віконні та мобільні.

Віконний кондиціонер встановлюється у віконний отвір або в стіну так, щоб його задня частина виходила на вулицю. Такі пристрої відрізняє невелика ціна і простота установки.

Так само віконні кондиціонери можуть витягати 10-20% загального обсягу повітря в приміщенні. Найбільший недолік таких кондиціонерів є великий рівень шуму і порушення теплоізоляції приміщення.

Мобільні кондиціонери мають вигідні відмінності від інших систем тим, що їх можна встановити самому і легко переносити по кімнатах.

Для установки досить вивезти повітропровід через вікно або отвір в стінці на вулицю. Також вони можуть мати вбудовані іонізатори і фільтри для захисту від пилу. Недоліки це - високий рівень шуму, ціна і в порівнянні з іншими типами не дуже якісне підтримання температури всередині приміщення.


Потужність кондиціонера
Основна характеристика. Від потужності кондиціонера залежить, наскільки ефективно він буде працювати. Правильний розрахунок необхідної потужності дуже важливий, так як малопотужний кондиціонер не буде справлятися, а надто потужний буде часто включатися і вимикатися і в тому і в іншому випадку це негативно позначиться на терміні їх служби.

Для того щоб правильно підібрати кондиціонер, необхідно взяти до уваги особливості приміщення, в якому він буде працювати:

по-перше, на кожні 10 м2 порахуйте по 1000 Вт холоду продуктивності приміщення
по-друге, якщо прямі сонячні промені потрапляють в приміщення хоча б півдня, потрібно додати до одержали числу 20-30%,
по-третє, додайте до одержали числу надлишкове тепло від техніки яка знаходиться всередині приміщення - це приблизно 30% від споживаної кожним електроприладом потужності.
по-четверте, додайте надлишкове тепло від людей всередині приміщення. Для офісів 1 людина - 100 Вт, і 100-З00 Вт для ресторанів і приміщень, де люди займаються фізичною працею.
Так як кондиціонер винайшли в Америці, де використовується дюймова система заходів, потужність кондиціонера по виробництву холодного повітря прийнято вимірювати в BTU. 1BTU = 0,2931 Вт або 1 Ватт ≈ 3.412 BTU.

Далі перевід вийшло число з Ватт в BTU, у вас вийде потрібна потужність кондиціонера.

Як правило більшість виробників випускають кондиціонери стандартних потужностей: 7000, 9000, 12000, 18000, 24000 BTU.

Основні функції кондиціонера
Охолодження та обігрів.
Охолодження, обігрів, давайте більш детально розглянемо деякі нюанси режиму обігріву.

Режим обігріву в будь-якому кондиціонері актуальний в осінньо - весняний період і не актуальний для зими, тому що для обігріву нижня межа зовнішньої температури в різних кондиціонерах як правило складає від -5 ° С до + 5 ° С. Теплі кондиціонери виділяють тепла в 3 - 4 рази більше, ніж споживає електроенергії. Але при більш низькій температурі змінюються фізичні властивості холодоагенту і масла всередині компресора. А це позначиться на терміні служби кондиціонера.

Для того щоб кондиціонер зміг працювати взимку іноді в нього вбудовують спеціальний пристрій для обігріву дренажу і компресора, а також управління роботою вентилятора (всесезонний або зимовий блок). З цим пристроєм кондиціонер може працювати при температурах до -15 ° С ... -30 ° С. Але при -20 ° С ККД кондиціонера падає приблизно в три рази в порівнянні з номінальним значенням, в результаті чого опалення за допомогою кондиціонера стає невигідним. Унаслідок чого взимку краще користуватися більш традиційними і дешевими засобами обігріву.

Просмотров: 778 | Добавил: noronk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2023
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Block title
«  Апрель 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Двухсекционные светофоры ...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...
Популярно на форум
 • Давайте поговорим 
 • Весела дупа :) 
 • Скажи щось розумне 
 • Підкажіть 
 • Красиві фрази... 
 • Випадкові файли
  [Офіс]
  Banner Design Studio v5.0
  [Ігри]
  Assassins creed 2 v2.3.0 qvqa
  [Теми]
  Сборник тем для Мобильных телефонов (2010)
  [Офіс]
  Media Player Classic HomeCinema (x86/x64)
  [Пригоди]
  The Sims 3
  [Фантастика]
  2012
  [Гонки]
  Fifa 11, скачать бесплатно фифа 11, 2010, новая версия fifa
  [Ігри]
  Galaxy on fire 2 (RUS)
  [Стратегії]
  Act of War: Государственная измена / Act of War: High Treason (2006) Русская версия
  [Стрілялки]
  СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО Collapse: Ярость / Collapse: The Rage
  (