Під час планування весілля, багато пар як білки в колесі, але вони часто пропускають важливість вибору правильного весільного фотографа. Важливо пам'ятати, що фотограф, якого Ви обираєте, буде відповідальний за запечатление моментів і спогадів про день, який може бути найважливішим днем Вашого життя!
Під час планування весілля, багато пар як білки в колесі, але вони часто пропускають важливість вибору правильного весільного фотографа. Важливо пам'ятати, що фотограф, якого Ви обираєте, буде відповідальний за запечатление моментів і спогадів про день, який може бути найважливішим днем Вашого життя! Весільний фотограф повинен уміти відобразити всіх красивими, знати безліч красивих місць в усіх погодних умовах, встигнути зафіксувати всіх охочих - і досягти всього цього за мінімальний термін. У той же час, у Вашого весільного фотографа повинна бути індивідуальність. Не поспішайте і дотримуйтесь наших порад.
З чого почати?
Особисті зв'язки, рекомендації друзів, родичів, співробітників можуть виявитися дуже корисними для вас. Як правило, люди, які мали позитивний досвід роботи з фотографами, з радістю поділяться інформацією з Вами. Крім того, у Вас вже буде можливість побачити індивідуальність фотографа перш, ніж Ви зустрінетеся. Постарайтеся ознайомитися з портфоліо фотографа. Дізнайтеся розцінки на послуги і обов'язково уточніть, що конкретно ви отримаєте за названу суму. Якщо буде можливість, подивіться повне портфоліо одного весілля - це дасть Вам набагато більше розуміння того, що Ви можете отримати, ніж колекція добірних фото з різних подій.
На що звернути увагу?
Стислий для перегляду на моніторі зображення втрачає величезну кількість деталей, у тому числі і дефектів, які обов'язково спливуть на паперовому відбитку.
Тому при зустрічі фотограф повинен показати роздруковані знімки, щоб ви могли впевнитися в якості реальних відбитків (наявності різкості, колірної асищенності і т. Д)
Переглядаючи портфоліо, не забудьте звернути увагу на ракурс зйомки. Ракурс зйомки - річ важлива. Якщо на фотографіях у всіх підозріло короткі ноги і великі голови - майстер полінувався підігнути коліна і знімав зверху. Якщо ж ви раптом виявили у когось ноги неймовірної довжини, а відразу за ними йде друге підборіддя (в житті може і відсутній) або вуха - це він знизу клацав. Ні, заради приколу таких кадрів можна наробити ... штуки 2 або навіть 3, але не більше того. Нормальний же фотограф зніме вас так, щоб заховати недоліки фігури і особи - десь звузити, десь додати об'єму. Це багато в чому досягається за рахунок правильного освітлення. Всі напевно бачили фотографії, де обличчя схожі на млинець - білий і без всякого обсягу. Такі речі - результат прямого пиханія спалахом від фотоапарата в обличчя - світло вибиває деталі, йде і обсяг, і колір шкіри. Нормальному фотографу вбудований спалах потрібна лише як спомогательний інструмент (їй, наприклад, прибираються тіні з-під очей і носа коли зйомка відбувається на сонці).
Я рекомендую обрати цього фотографа детский фотограф.
Професійні фотографії за доступною цыною гарантовано.
До речі про тінях.
Якщо на фотографії під носом і в подглазье - чорні тіні, фотограф полінувався взяти звичайний шматок фольги і тіні підсвітити. Результат особливо плачевний на людях з трохи довшими носами. Може бути і такий варіант - глянувши на картку, вам хочеться всіх відразу відправити до дерматолога, така у людей нерівна шкіра і так це добре видно. Так ось це теж результат неправильного освітлення. І не вірте словам "так вони там всі такі страшні були". Якщо фотограф вміє працювати, він це все по максимуму сховає. А якщо такі помилки присутні, то значить фотограф їх просто не бачить під час кадрування. І те ж питання - а чи потрібен вам такий фотограф?
Які питання Ви повинні задати? Переконайтеся, що записали всі Ваші запитання заздалегідь, і зробили повні нотатки під час зустрічі. Хоча більшість професійних фотографів надасть Вам ясну схему їхніх послуг і оплат до Вашої зустрічі, все одно у вас з'являться ще додаткові питання під час зустрічі. Пам'ятайте, чим більше інформації Ви маєте, тим більш впевненою і розслаблено, Ви будете почувати себе в ваш найважливіший день.
Подумайте про те яку зйомку ви хочете. Вона буває репортажна і постановочная.В зйомці репортажу фотографа «не видно», він не набридає молодятам і остям проханням побудується в групу і посміхнутися. Намагається ловити цікаві моменти. В результаті з'являються неформальні фотографії, які передають відчуття моменту і схожі на враження самих наречених. Постановочна фотозйомка припускає, що фотограф змушує молодят позувати стільки, скільки треба для отримання красивого кадра.Ключевое слово в спілкуванні з весільним фотографом і відеооператором (коли ми вже переконалися в його професіоналізмі) - це контакт. До моменту зйомки, молодятам бажано побачитися з ним як мінімум двічі: перший раз - це власне знайомство, яке дає дуже багато для взаєморозуміння і налагодження взаєморозуміння (демонстрація портфоліо, візуальне вивчення молодят); друга зустріч - за кілька днів-тиждень до весілля: поспілкуватися, краще звикнути один до одного, максимально точно розпланувати (по годинах і хвилинах) власне день весілля, уточнити деякі деталі.
Досвід показує, що коли молодята добре налаштовані на зйомку, чи не затиснуті, досить розкуті - фотографії та відеозйомка виходить дуже вдалими.
Як пояснити фотографу що треба?
Для початку, визначтеся - чого Вам хочеться від весільних фотографій і поведінки фотографа на весіллі. Варіанти можуть бути наступними:
1.Ми хочемо репортажну зйомку і кілька стандартних постановочних знімків "на пам'ять" - з батьками, свідками, в момент кільцювання і т.д. Це найпростіший варіант, оскільки він неодноразово відпрацьований фотографом і вимагає від нього (а також вас і ваших гостей) найменшої кількості зусиль - він просто клацає все мало-мальськи значимі моменти. Але! Результат може вас як приємно, так і неприємно, здивувати, наприклад, зафіксувавши химерно розкинулися в танці гостей, але обійшовши увагою нареченого з нареченою.
2. Ми хочемо більше постановочних кадрів, нам цікавий певний "образ" і запечатление стилю нашого весілля. Ось це вже складніше;-) Крім того, йому спільно з вами потрібно розробити хоча б невеликий план зйомки - основні моменти, дійові особи. Будьте готові до того, що вам і вашим гостям доведеться докласти певну кількість зусиль - постановка цього вимагає (але і коштує тих зусиль, треба зауважити).
Що необхідно в будь-якому з цих варіантів? Дати фотографу чітке уявлення про те, ЩО він повинен знімати. Не розуміє на словах - напишіть папірець, наприклад, "Ми хочемо покроково закарбувати нашу церемонію в РАГСі, а потім знімайте все в репортажному стилі". Якщо хочете, щоб він "підглядав" смішні моменти - теж скажіть. Фотографи думок читати не вміють;-)
Справжній весільний фотограф не просто заробляє гроші. Він - ваш друг і помічник, на час весілля. Він відповідальний і турботливий, ініціативний та креативний, виключної тягою і любов'ю до своєї роботи. І якщо ви знайшли такого фотографа, будьте впевнені - приклавши навіть невеликі зусилля зі свого боку, у вашому будинку, на самому видному місці, буде гордо лежати ваш єдиний і найкращий весільний альбом.
|