Джинси давно перестали вважатися чисто робочим одягом: сьогодні їх можна носити і на прогулянки, і на роботу, і навіть на світські заходи. Таких штанів в гардеробі не буває багато - будь-якому чоловіку потрібно як мінімум кілька пар. Як же їх вибрати? Які джинси краще купити?
Як вибрати джинси чоловічі за розміром
Хороший одяг - та, яка підходить власнику не тільки за стилем, але і за розміром. На цей параметр джинсів впливають два фактори:
Довжина (L). Мається на увазі відстань від пахової області до щиколотки.
Обхват талії (W). Йдеться про обсяг талії, измеренном на рівні пупка. Якщо хочеться, щоб вибрані брюки сиділи щільно і надавали стрункості, слід відняти від отриманого значення 2,54 см. Як правило, ширина талії людини дорівнює відстані від зігнутого кулака до вигину ліктя.
Зазвичай на етикетці характеристики позначаються через дріб в дюймах - обхват / довжина. Але розміри - це дуже умовно, і кожен виробник «балується» з ними на свій манер.
Замовляйте чоловічі джинси тут: мужские джинсы.
Джинси обов'язково потрібно міряти. Відповідна модель - та, яка:
не обмежує рухів, але в той же час досить щільно прилягає до тіла;
дозволяє відтягнути тканину в області стегон на 1-2 см;
легко застібається, не вимагаючи при цьому «притискання» живота до спини;
не спотворює форму ніг;
НЕ нависає над взуттям - досить невеликий «гармошки».
чоловічі джінсиСначала необхідно поміряти кілька штанів різних розмірів, після чого визначити найкращий варіант і вже під нього підбирати підходящі штани. Нерідко моделі однієї серії і виробника трохи відрізняються один від одного по L або W: це пов'язано з особливостями процесу пошиття.
Джинси, до складу тканини яких входить великий відсоток еластану, можна вибирати з «прицілом» на те, що в подальшому вони розтягнуться. Але якщо мова заходить про бавовні, купувати занадто тісні штани немає сенсу: після прання вони сядуть.
Не рекомендується купувати надмірно довгі джинси з метою їх подальшого укорочення. Подібна маніпуляція може порушити задуману геометрію вироби, зробивши штани непривабливими зовні.
Які джинси вибрати чоловікові за фасоном
Кожній людині підходить один або кілька певних фасонів. В основному це залежить від статури, але також вплив надають особисті переваги: якщо модель не подобається, то носити її буде некомфортно.
Фасон являє собою поєднання двох параметрів - висоти посадки і крою штанин. На них і слід орієнтуватися.
Висота посадки. Характеристика описує, на якій відстані від промежини (точки, в якій зшиваються штанини) знаходиться ґудзик. Простіше кажучи - чим вище посадка, тим вище буде розташовуватися талія, і навпаки. Зустрічаються такі варіанти:
висока - пупок залишається прикритим;
по талії - джинси сідають рівно на талії;
стандартна - штани трохи приспущені, «чіпляються» за підставу стегон;
низька - посадка нижче стегон;
дуже низька - штани ледь прикривають лобкову кістку.
Крій штанин. Визначає ступінь вузькості джинсів. Виділяють такі основні типи штанів:
стандартні (класичні, прямі) - звичайні моделі з прямими або трохи звуженими внизу штанинами;
«Бут кат» - передбачається, що злегка розширена штанина буде прикривати взуття;
вузькі ( «скинни») - дуже облягаючі моделі, що підкреслюють стегна і ноги. Кохані хіпстера;
вільного крою - являють собою широкі джинси, що забезпечують високу комфортність шкарпетки.
І посадка, і крій штанин - параметри, що залежать в першу чергу від виробника. Класифікація дуже умовна, і на ринку представлено безліч варіантів пошиття, що не потрапляють в позначені групи. Нерідко зустрічаються моделі, що поєднують в собі два типи крою: наприклад, штани, вільні в стегнах, але мають завужені штанини.
За посадці більш зручними вважаються джинси, які сидять на стегнах, оскільки вони не натискають ременем живіт. Але знову ж таки - це дуже індивідуально: кожній людині комфортно в різному одязі.
Джинси для чоловіка: як вибрати якісну модель
Одна з переваг джинсів - їх несучість. Але ця властивість виявляється лише в разі покупки якісних штанів. Як їх підшукати? Існує кілька рекомендацій:
Уважно вивчити матеріал виготовлення. Правильна джинсова тканина відповідає наступним критеріям:
густина;
«Важкість»;
явна шорсткість фактури;
несхильність до появи зламів.
Звернути увагу на кишені. Вони повинні мати рівні рядки і не утворювати складок на тканині.
Перевірити блискавку. Важливо, щоб вона легко ковзала, не "стопор» і не заїдаючи. Переважно блискавки марки YBS.
Переконатися у відсутності будь-яких дефектів пошиття. Необхідно подивитися, рівні шви і не стирчать з них нитки. Також слід перевірити, наскільки модель симетрична: зустрічаються джинси з різними по довжині штанинами або з окремими випирають ділянками.
Оцінити ступінь «украшенности». Стрази, яскраві нашивки, помітні принти - все це часто вказує на орієнтованість брюк на не саму «вишукану» публіку. Звичайно, є винятки, але зазвичай якісні дорогі джинси мають простий дизайн.
У магазин краще вирушати з одним, який зможе підказати, наскільки джинси підходять: не завжди відображення в дзеркалі або слова продавця мають безпосередній зв'язок з реальністю.
Купівля будь-якого одягу не становитиме складності, якщо підбирати її з урахуванням власного смаку і фізичних параметрів. Вдалі джинси - ті, які і подобаються, і добре сидять.
|