СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
блог [1]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Скільки вам років ?
Всего ответов: 271
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2015 » Июль » 16 » Як вибрати будинок для постійного проживання
18:38
Як вибрати будинок для постійного проживання

Переїзд з міської квартири в приватний заміський будинок для постійного проживання - серйозний і відповідальний крок. У житті у своєму "будиночку в селі" багато плюсів, правда, з умовою, що цей самий будиночок грамотно підібраний під конкретних власників. Експерти розповіли сайту "РИА Нерухомість", як правильно підібрати місце, земельна ділянка і визначити розмір заміській резиденції.

1. Запитайте себе - навіщо

Перш, ніж зважитися на придбання приватного будинку, важливо задатися питанням, а чи буде проживання за містом комфортним для родини, і які основні цілі покупки? Такий підхід дозволить здійснити раціональну покупку, що максимально відповідає вимогам всіх членів сім'ї.

В іншому випадку, якщо покупка здійснюється на емоціях, не виключена ситуація, коли працюючі члени сімейства будуть стояти у вічних пробках до роботи, найближчий дитячий садок або школа опиняться в 40 кілометрах, а до магазину буде півгодини на машині, пояснює керуючий партнер "Міель- Заміська нерухомість "Володимир Яхонтов.

З колегою погоджується приватний ріелтор Євгена Галинська і підкреслює, що чітке розуміння мети придбання заміського будинку допоможе уникнути втрати і грошей, і часу, і нервів. "Я постійно намагаюся пояснити людям, що переїзд за місто - це дуже серйозний процес, який змінює стиль життя і накладає певні зобов'язання і додаткові навантаження на власника будинку. Крім того, це дуже витратна підприємство, як в плані будівництва, так і в плані комунальних витрат . Тому, якщо ви вирішили придбати будинок, тому що наслухалися телепередач про поганої екології в містах - і терміново хочете "долучитися до природи", то купівля будинку буде явно спонтанним і непродуманим кроком ", - пояснює рієлтор.

З особливою обережністю потрібно поставитися до купівлі будинку в якості "родового гнізда" для всіх дітей, онуків і правнуків. На думку засновника компанії "Гуд Вуд" Олександра Дубовенко, це категорично неправильний підхід. "Життя стає більш динамічною. Ніяким дітям ніякі родові гнізда не потрібні. Молоді люди хочуть жити не в родовому гнізді, а у власній маленькій клітинці", - упевнений експерт.

Як правило, бажання перетворити будинок у родове гніздо веде до покупки гігантського особняка з неймовірними площами, ділиться професійними спостереженнями Галинська. У підсумку закінчується все тим, що діти, виростаючи, перебираються в місто, а їхні батьки залишаються один на один з гігантськими хоромами, доглядати за якими у них просто немає сил, пояснює вона. 

Дуже багато залежить від складу сім'ї, від віку і навіть характеру людей, від місця роботи, міркує Яхонтов. Так, візьмемо для прикладу сім'ю з працюючого тата і непрацюючої мами, яка сидить з маленькою дитиною. У цьому випадку заміське проживання буде цілком приємним варіантом, вважає експерт. Позитивно, по сього словами, відносяться до заміського проживанню та пенсіонери, які не їздять кожен день в місто на роботу; фрілансери або люди з вільним графіком відвідування офісу.

2. Будувати чи купувати готовий

Будувати будинок з нуля або купувати готовий - питання неоднозначне. Більшість людей все ж краще будувати будинок самостійно, так як витрачати гроші поступово їм комфортніше, відзначає Дубовенко.

Але тут також потрібно враховувати вік і соціальну активність майбутніх домовласників. Так, літнім людям Галинська радить доглянути вже готовий будиночок, так як будівництво може бути для них дуже важким випробуванням.

Затівати будівництво, на думку ріелтора, не варто і творчим емоційним натурам з нерегулярними заробітками, так як в цьому випадку зведення будинку може перетворитися на нескінченний процес.

3. Заміський "тест-драйв"

Зрозуміло, що спочатку люди, як правило, роблять помилки, адже про життя в будинку вони судять за своїми квартирним стандартам, зауважує Дубовенко. Тому експерт радить, щоб не допускати помилок, обов'язково спробувати пожити в будинку тимчасово.

Зокрема, будинок можна орендувати на пару місяців, а ще краще - на півроку. І тоді буде зрозуміло, підходить це місце для житла чи ні, скільки кімнат потрібно для сім'ї і як взагалі сприймуть формат заміського життя всі домочадці.

4. Будинок починається з землі

Заміський будинок, на відміну від міської квартири, увазі обов'язкову наявність земельної ділянки, яка так чи інакше доведеться обробляти і упорядковувати. Тому перед покупкою експерти радять майбутнім домовласникам зважити і оцінити свої сили.

Наприклад, якщо з 4 членів сім'ї троє є завзятими садівниками і люблять копатися в землі, то можна сміливо брати ділянку побільше, впевнений Яхонтов з "Міель-Заміська нерухомість". Якщо ж всі члени сім'ї працюють або просто не схильні постійно косити газон і підрізати яблуні, то цілком вистачить і 6 соток, додає він.

5. Локація вирішує все

Великий вибір нерухомості ви знайдете тут: рублевка.

Втім, перш ніж купувати голий земельну ділянку або вже готовий будинок, варто як слід "зорієнтуватися на місцевості", адже комфорт і якість життя за містом залежать в першу чергу від навколишньої інфраструктури та транспортної доступності селища.

Для цього Дубовенко пропонує майбутнім домовласникам задати собі ряд нескладних питань. Якщо в сім'ї є діти, то де вони будуть вчитися і як добиратися до школи?

Якщо дорослі працюють у місті, то наскільки комфортно і швидко вони будуть добиратися до офісу і назад додому?

Чи далеко їздити в магазин?

Де розташована лікарня?

Ці звичайні життєві питання, по ідеї, повинен задавати будь-який розумний чоловік сам собі, але часто люди просто ігнорують це, нарікає експерт. У підсумку виходить, що людина, зачарований красою і нібито вдалим розташуванням ділянки, купує його, а потім навіть не виходить туди через брак часу і сил, які витрачаються на вирішення інших нагальних проблем.

6. Розмір має значення

Вік і соціальна активність майбутніх власників допоможе у визначенні розміру і планування будинку. Якщо будинок хочуть придбати літні люди, щоб спокійно жити там після виходу на пенсію, то їм цілком підійде невеликий одноповерховий будиночок з мінімальним набором кімнат, міркує Галинська.

Якщо ж мова йде про економ або комфорт-класі для сім'ї з 3-4 осіб, з яких двоє працюють, і при цьому немає інших помічників по господарству, то як мінімум у кожного члена сім'ї повинна бути своя спальня, якесь загальне приміщення на зразок вітальні і простора кухня, зауважує Яхонтов. Якщо кімнат буде менше, то виникне ризик тісноти, якщо - більше, то частина приміщень будуть простоювати, а адже їх треба і прибирати, і опалювати, що стоїть і часу, і сил, і грошей, підкреслює співрозмовник агентства.

Якщо власники планують часто приймати в будинку гостей або родичів, як кажуть, з ночівлею, то гостьова кімната теж не завадить. Людям, яким доводиться часто працювати або вчитися вдома, на думку ріелторів, варто подбати також про наявність окремої кімнати під кабінет. У будинку також має бути обов'язково достатню кількість санвузлів, щоб не виникло ситуації як в комунальній квартирі, коли всім одночасно знадобилося у ванну, зауважує Яхонтов.

З особливою увагою варто вибирати будинок сім'ям, де є маленькі діти або люди похилого віку. Так, круті сходи, вікна в підлогу, елементи декору цілком зі скла - джерело небезпеки для активних малюків, підкреслює рієлтор. А ось круті сходи і багатоповерхові хороми, на його думку, не кращий варіант, якщо будинок купується для літніх людей.

7. Довіртеся професіоналам

А ось над розробкою самого проекту будинку вже повинен працювати професійний архітектор, наполягає Дубовенко з "Гуд Вуд": у цій справі потрібен досвід майстра, а не вільне творчість.

Професіонали знають, що потрібно конкретній людині, як, наприклад, досвідчений стиліст бачить, яка зачіска більше підійде цьому клієнтові, упевнений експерт. Звичайно, побажання завжди враховуються, але в процесі роботи вони коригуються. В архітектурі є абсолютно однозначні, очевидні речі: скільки потрібно санвузлів, як вони повинні бути розташовані, чи комфортно буде в спальні при розташуванні відносно тієї чи іншої сторони світу, пояснює Дубовенко.

Просмотров: 563 | Добавил: noronk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2024
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Block title
«  Июль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив записей
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Двухсекционные светофоры ...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...
Популярно на форум
  • Давайте поговорим 
  • Весела дупа :) 
  • Скажи щось розумне 
  • Підкажіть 
  • Красиві фрази... 
  • Випадкові файли
    [Стрілялки]
    Constantine / Константин: Повелитель тьмы СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО
    [Мультимедіа]
    Opera 10.54 Build 3386
    [Фантастика]
    Повелитель стихий / The Last Airbender
    [Стрілялки]
    Counter-Strike 1.6 HLTV Edition by Dj_Force
    [Бойовики]
    Солт / Salt (2010) DVDRip | Рус. Укр. дубляж
    [Мультимедіа]
    Готовимся к школе. Мои первые животные
    [Ігри]
    Assassins creed 2 v2.3.0 qvqa
    [Теми]
    77 анимированных тем для Nokia
    [Реферати]
    Глобальні проблеми людства - Реферат
    [Офіс]
    Скачать бесплатно Nero Multimedia Suite 10.5.10500 (RUS/2010) без регистрации и смс
    (