Як створити інтернет-магазин
Останнім часом все швидше набирають популярність інтернет-магазини, де люди можуть придбати будь-яке їх товар без особливих зусиль. Якщо ви теж вирішили створити інтернет-магазин, але не знаєте, як це можна зробити, то ви звернулися за адресою.
Я розповім вам про чотирьох існуючих способах створення власного інтернет-магазину. Ми не будемо заглиблюватися в сам процес створення, я лише розповім вам за допомогою яких засобів можна відкрити свій власний інтернет-магазин, а також про всі плюси і мінуси цих способів.
Першим способом створення інтернет-магазину є створення його за допомогою SaaS платформи. Це, мабуть, найлегший, зручний, швидкий і не найдорожчий спосіб, їм можуть користуватися навіть новачки.
СПОСІБ №1. СТВОРИТИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАТФОРМИ
Для створення інтернет-магазину за допомогою SaaS платформи не потрібно абсолютно ніяких знань в програмуванні.
Вам буде потрібно лише зареєструватися на сайті розробника SaaS платформи, заплатити абонентську плату, а далі ви отримуєте доступ до адміністрування свого магазину і просто вибираєте його інтерфейс і заповнюєте товарами.
При цьому вам не потрібно встановлювати будь-яке додаткове програмне забезпечення, не потрібно підтримувати працездатність сайту і не потрібно нічого оновлювати, так як в цьому випадку технічна підтримка включена до щомісячної абонентської плати.
Найпопулярнішими платформами для створення інтернет-магазинів є InSales, Nethouse, Shop-script.
Замовляйте створення та розкрутку інтернет магазину тут: создание сайтов.
СПОСІБ №2. СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ЗА ДОПОМОГОЮ движка
Другий спосіб - це створення інтернет-магазину за допомогою движка. Проте, слід зазначити, що цей спосіб вимагає великої затрати сил і засобів. Вам знадобиться допомога хорошого програміста, якщо ви, звичайно, самі не володієте належними знаннями і досвідом, так як вам доведеться самостійно підлаштовувати движок під ваші потреби.
Вам самим потрібно буде купувати собі хостинг, на якому буде розташовуватися ваш сайт, підключенням систем оплати та установкою і покупкою програм та модулів, необхідних для підтримки працездатності сайту, вам теж доведеться зайнятися самостійно. Але зате при всьому цьому всіма даними про ваш проект будете мати у своєму розпорядженні тільки ви самі.
Найпопулярнішими двигунами для створення інтернет-магазинів є Magento, Prestashop, OpenCart, osCommerce, VirtueMart.
СПОСІБ №3. КУПИТИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Купити інтернет-магазин - ще один спосіб стати власником магазину в мережі інтернет.
Тобто ви звертаєтеся до професіоналів, які можуть створити для вас готовий інтернет-магазин. Як правило, вам можуть допомогти кампанії-розробники SaaS платформ, у них завжди є команди фахівців, готових допомогти вам у цьому питанні.
Для того щоб отримати абсолютно готовий інтернет-магазин вам потрібно заповнити спеціальну заявку, після чого фахівці почнуть розробляти і налаштовувати ваш магазин. По ходу роботи з вами будуть постійно узгоджувати ваш проект, і в результаті ви отримаєте унікальний, абсолютно готовий інтернет-магазин, який ви можете заповнювати товарами.
Але його створення і подальша технічна підтримка буде досить дорогий.
СПОСІБ №4. СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ
Ну і дешевше і простіше за все створити свій інтернет-магазин в соціальній мережі, так як вам не потрібно морочитися ні з приводу вашого майбутнього дітища, ні з приводу підключення будь-яких платіжних систем, модулів, так як там це все абсолютно не знадобиться.
Зазвичай створюється група, туди завантажують фотографії товарів, їх характеристики і ціну, далі якщо товар хочуть придбати, то особисто зв'язуються з господарем магазину.
Погодьтеся, з першого погляду все дуже добре, однак, інтернет-магазин в соціальній мережі може виявитися зовсім не приносить ніяких доходів.
Чому це може статися?
По-перше, соціальна мережа може бути не дуже популярна серед тієї цільової аудиторії, яка взагалі користується інтернет магазинами.
По-друге, більшість людей, взагалі не готові що-небудь купувати в подібних інтернет-магазинах. Користувачі соціальних мереж налаштовані на розваги, можливо, що вони просто з цікавості, розглянуть товари, запропоновані вами і так нічого і не куплять.
По-третє, багато людей бояться замовляти товари в інтернет-магазинах, створених в соціальних мережах, так як дуже часто трапляються шахраї.
Ну і, врешті-решт, ваша група може просто не зацікавити користувачів, а чим менше людей будуть підписані на неї, тим менше шансів, що у вас хоч щось куплять.
І на закінчення хочу сказати, що якщо ви дійсно хочете створити свій інтернет магазин і заробляти на ньому, то в незалежності від того, який із способів його створення ви б не вирішили вибрати, у вас все вийде, якщо ви будете наполегливо працювати над розвитком і просуванням вашого проекту!
|