Вибираючи зимове взуття, слід в першу чергу звертати увагу на матеріал. Для зими бажано купувати взуття з натуральної шкіри з утеплювачем з натурального хутра. Купувати її варто в спеціалізованому магазині, а не на ринку. Взуття з натуральної шкіри міцна в шкарпетці, спокійно переносить деформації і зберігає тепло.
5 ознак якісного взуття. інфографіка
Привабливими і приємними на дотик є вироби з замші, але, в порівнянні з натуральною шкірою, замша не так практична. У мокру погоду і сльота на ній можуть залишатися сліди солі або просто бруду.
Альтернативою натуральної шкірі може бути шкірозамінник, але не у випадку з зимової взуттям. Таке взуття швидко потріскається на морозі, а в місцях складок може і зовсім розірватися. До того ж теплою її не назвеш. Єдиною перевагою взуття зі штучної шкіри є її ціна, хоча при цьому більше сезону вона не прослужить.
Обрати взуття можна тут: forester.
Завжди широкий вибір, висока якість, та доступні ціни.
Як відрізнити натуральну шкіру від штучної?
Шкірозамінник завжди прохолодніше на дотик, а приклавши руку до шкіряного взуття, ви відчуєте тепло. Відмінності можна побачити і на зрізах - у натуральної шкіри виворіт ворсистість, в той час як у шкірзамінника зазвичай тканинна основа.
Ще один вірний спосіб перевірити шкіру на натуральність - скористатися голкою. У місці проколу натуральна шкіра буде трохи пружинити, в той час як на штучній шкірі залишиться слід у вигляді дірочки.
внутрішнє оздоблення
Звернути увагу потрібно і на хутро. Розсуньте його в сторони, якщо він на ворсистої основі - хутро натуральне, якщо на тканинній - штучний, крім того, штучне хутро блищить, а натуральний - більш матовий. Дуже часто виробники, намагаючись здешевити свою продукцію, використовують для видимої внутрішньої частини чобіт натуральне хутро, а для області пальців - штучний. Такі чоботи не тримають тепло і зношуються швидше.
Підошва. Блискавка. каблук
Вибираючи взуття, зверніть увагу і на підошву - на її матеріал, а також на товщину. За стандартом, товщина підошви повинна бути не менше 1 сантиметра. Найкращий матеріал - поліуретан, гума, полівінілхлорид, які не пропускають воду. До того ж краще, щоб підошва була з рифленим малюнком, тоді вона не буде ковзати.
Якщо взуття на «блискавки», вона не повинна доходити до самого низу і обов'язково повинна мати внутрішній клапан.
Важливим фактором є товщина каблука. Для зими найкраще підійде широкий каблук, він повинен бути стійким і надійним і при цьому не пластмасовим. Якщо каблук «від'їжджає» назад при натисканні на підйом - не купуйте, інакше не уникнути проблем з ковзанням і падіннями.
правильний розмір
Зимове взуття слід завжди вибирати на 1-2 розміри більше, оскільки в тісного взуття ноги будуть почувати себе незатишно і швидко замерзнуть. В ідеалі, між носком чобота і ногою повинно залишатися небагато місця. Міряйте чоботи в тих шкарпетках, в яких будете ходити взимку.
Ціна
Хороша зимове взуття коштуватиме недешево. Але її ціна прямо пропорційна якості матеріалів і технології виготовлення. Якщо виробник гарантує якість продукції і підтверджує це гарантійним обслуговуванням - значить, це взуття, що стоїть покупки.
|