1 Почніть зі складання списку приватних детективів і агентств. Можна пошукати в інтернеті або в газетах з оголошеннями, але це не дає гарантій, що ви зможете знайти саме такого приватного детектива, якому змогли б довіряти. Для більшої впевненості в тому, що приватний детектив є професіоналом своєї справи, краще вибирати його за рекомендацією. Якщо у вас немає знайомих, які користувалися послугами детектива, вам варто опитати:
працівників поліції
представників місцевого самоврядування
юриста по кримінальних справах
Я рекомендую замовити приватного детектива тут: частный детектив киев.
Це детективне агенство має високий авторитет, та не високі ціни на послеги.
2 Насамперед, потрібно переконатися, що у приватного детектива є ліцензія. Як тільки ви склали список приватних детективів, обов'язково перевірте наявність ліцензій. У багатьох країнах можна перевірити ще й уточнити цю інформацію в державних установах.
3 Вивчіть послужний список приватного детектива. Дізнайтеся, який у нього досвід, наскільки він підготовлений і вміє він правильно взаємодіяти з різними людьми? Викресліть тих, які не спеціалізуються в потрібній вам області.
Рекомендується також з'ясувати, чи сподобалася робота детектива попереднім клієнтам. Можна пошукати відгуки в інтернеті, або дізнатися в асоціації приватних детективів, чи були нарікання чи скарги на обраного приватного детектива.
4 Також з'ясуйте, чи підготовлений детектив до можливої дачі свідчень у суді. Обов'язково переконайтеся в тому, що він добре розбирається в роботі судової системи і знає, яким чином його участь у процесі допоможе вам. Навіть якщо ви вважаєте, що його участь у судовому процесі не буде потрібно, це великий плюс, якщо у вашого приватного детектива є такі професійні навички.
|