Сучасні архітектори і дизайнери постійно працюють над тим, як візуально розширити простір усередині будівель і проголосити остаточну перемогу над кордонами, стерши між ними грань. Фасадне скління - це один з таких способів, що забезпечують хороше природне освітлення всередині знання, при збереженні всіх необхідних якостей будови, таких як міцність, тепло і звукоізоляція.
Фасадне скління і його переваги
Людину зустрічають по одягу, а будівля зустрічають по його фасаду. Це перше, на що ми звертаємо увагу, коли бачимо якесь архітектурна споруда. Якщо будівля має маленькі вікна, то створюється відчуття, що всередині нього тісно і незатишно. І навпаки, великі вікна говорять про внутрішньому комфорті будови і про те, що архітектор, створюючи проект, подбав про людей, створивши найкращі для них умови.
Сучасне будівництво настільки розвинене, що немає ніяких проблем побудувати будівлю будь-якої форми, з найскладнішим фасадом, використовуючи панорамні вікна або так звані вікна в підлогу.
Панорамне скління можна виготовити на базі дерев'яного каркаса, з покриттям меблевого якості. Така конструкція відмінно вписується в інтер'єр приватного дерев'яного будинку. Крім того, дерев'яний каркас набагато тепліше алюмінієвого. Приведений термічний опір такого скління може доходити до 1.2 м2 * С / Вт
Каркас скляних фасадів кріпиться безпосередньо до будівлі. Технологія дозволяє встановлювати склопакети будь-якого рівня складності.
Фасадне скління будівель можна замовити тут: фасадное остекление. Доступні ціни за високу якість.
Основні переваги панорамного скління:
вирішується проблема поганого природного освітлення, особливо за допомогою будівництва вікон в підлогу;
можливість створювати унікальний дизайн практично для будь-якої будівлі - від котеджу до висотних офісних будівель;
тепле скління фасадів дає додатковий захист від низьких температур в холодну пору року;
захищає від шуму з вулиці;
захищає від яскравого сонячного світла.
Конструкція фасадного скління
Як вже було написано вище, фасади зі скла виготовляються з основних двох елементів:
стійки;
ригелі.
Стійка несе на собі основне навантаження, в той час як ригелі виконують роль підтримки. Простір між ригелями і стійками заповнюється склопакетами і, таким чином, здійснюється скління фасадів будівлі.
Панорамне скління будинку буває стійко-ригельним (вітражне скло), структурним і напівструктурним. Відрізняються ці технології специфікою монтажу, особливостями виготовлення і деякими нюансами в конструкції.
При необхідності панорамне скління може бути виконано у вигляді єдиної поверхні, без ригелів і стійок на зовнішній стороні фасаду (структурне скління).
Суворий клімат в нашій країні робить актуальним тепле скління фасадів, що відповідає всім вимогам теплоізоляції.
Світлопрозорі конструкції і їх застосування
Фасадне скління застосовується для забезпечення необхідного зовнішнього вигляду великих будівель. Великі вікна дають багато природного світла, а значить забезпечують економію коштів, які витрачаються на електрику. З цієї причини, скляні фасади найбільш часто застосовуються в наступних типах будівель:
Офісні будівлі;
торгові центри;
промислові будівлі.
Справедливим буде зазначити, що останнім часом скління фасадів будівель застосовується і по відношенню до звичайних житлових будинків. Дуже поширене зараз вітражне скління лоджій. З одного боку це покращує зовнішній вигляд будівлі, а з іншого захищає лоджію від вітру, опадів і палючої спеки.
Панорамні вікна відрізняються один від одного не тільки зовнішнім виглядом і особливостями конструкції, а й можуть бути броньованими, що особливо актуально для офісів великих корпорацій, власників банків і т.д. Іншим не менш важливим якістю є стійкість до вогню. Спеціальні скляні фасади можуть витримувати вплив відкритого вогню до 1 години.
Окремо варто згадати вітражне скління котеджів. Технологія фасадного скління дозволяє перетворити будинок, зробити його зручним і функціональним. Конструкція фасаду може включати в себе вікна і двері. Крім цього дана технологія успішно використовується для будівництва зимових садів, оформлення альтанок і терас.
Види скла для обробки фасаду
1. Прозоре скло. Найчастіше для створення світлопрозорих конструкцій використовується саме цей вид скла. Скло буває настільки прозорим, що люди бояться підходити до нього близько, думаючи, що його немає. Важливо відзначити, що вікна великого розміру з таким склом абсолютно безпечні. Дане скло відрізняється від звичайного і має високий рівень міцності. Розбити його досить важко.
2. тонованого скла. Цей вид скла особливо сильно люблять дизайнери, так як воно дає багато можливостей для реалізації ідей. Наберіть в пошуковику фразу «великі вікна фото» або «панорамні вікна фото» і ви самі переконаєтеся в цьому. Завдяки тонованим стеклам можна отримати фасад, що нагадує темну скляну стіну, що приховує за собою те, що відбувається всередині будівлі. При цьому люди, що знаходяться всередині, легко можуть бачити те, що відбувається зовні.
Фасадне скління завоювало довіру будівельників і архітекторів і в найближчі роки ця технологія буде домінувати на ринку.
|