СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: noronk  
Форум » Різне » Філософія життя » Поговоримо про наші ілюзії в житті
Поговоримо про наші ілюзії в житті
noronkДата: Вторник, 14.12.2010, 10:40 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 16
Статус: Offline
Коли ти дитина, то ще все більш менш. За тебе трохи вирішують як жити, а трохи не вирішують і... по барабану. Ти живеш і не переймаєшся, що там у тому світі як і до чого.
Складний період. Саме у дитинстві наша свідомість "вивчає" правила поведінки і цього життя взагалі. Грубо кажучи, світ навчає як треба жити і, що найгірше, одразу прививає ті кліше - як бути успішним, як бути любимим, як бути!
Кажуть, бувають кризи середнього віку. А кризи молодого віку бувають? Здається у мене щось таке..)
Жив собі, жив. І так якось не помітно перейняв оті правила. До слова, вважаю їх дуже ілюзорними. Тобто, наприклад, якщо казати "люблю", але під цим розуміти використання один одного - то нафіг таке треба?? Саме гірше, що свідомість так забита, що навіть не усвідомлюєш підміну цих понять. Наче живеш, щиро віриш що все так і має бути. Бо - ну гляньте ж навколо! Так всі живуть, а, отже, так має бути!... Чи ось тут саме слід ставити знак "?" ? "Так має бути!" чи "Так хіба має бути?"
Певний час назад я вважав, що це ствердження, тепер же розумію наскільки обманувся і думаю, що варто подумати над таким запитанням.
 
Форум » Різне » Філософія життя » Поговоримо про наші ілюзії в житті
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: