СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
блог [1]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Чи вмієте ви скачувати з сайту ?
Всего ответов: 108
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2014 » Октябрь » 15 » Як вибрати культиватор
19:40
Як вибрати культиватор

Мотокультиватором називається пристрій, забезпечене двигуном, і обробляти грунт за допомогою фрез (спеціальних ріжучих лез для фрезерування). Це є основним і єдиним призначенням даного агрегату. Мотоблок крім цього здатний виконувати ще цілий ряд функцій, у тому числі перевезення вантажів або людей. У ряді випадків обробіток грунту включає також усунення бур'янів і добриво грунту необхідними речовинами. 

Ви зможете підібрати необхідну модель в залежності від розмірів вашої ділянки або обсягу планованих робіт. Також слід враховувати погодні умови, різноманітність грунтів і коливання температур. Загальна класифікація культиваторів і мотоблоків виглядає так: 

1) Залежно від ваги: 

а) Надлегкі і малі культиватори. Це компактні агрегати, створені для роботи на невеликих ділянках землі з переважанням м'яких грунту. Вони застосовуються на садових грядках, маленьких клумбах або в парниках. Управляти малим культиватором, вага якого не перевищує 20 кг, може навіть літня людина. Охоплення обробки грунту по ширині складає максимум 30 см, а по глибині - до 20 см. Маневрені пристрої даної категорії дешеві, економічні і прості в обслуговуванні. Вони оснащуються електроприводом або малопотужним 2-тактним бензиновим двигуном. Недоліки: необхідність докладання значних зусиль при обробітку грунту, виріб не оснащується навісним обладнанням. 

Обрати культиватор а також дізнатись всю необхідну інформацію можна тут: отсюда.
Широкий вибір культиваторів на будь який смак та потребу. Висока якість та доступні ціни.

Надлегкий культиватор SOLO 501H 

б) Середні культиватори. Вони відносяться до проміжного класу устаткування. Такі пристрої здатні рівною мірою навести порядок на присадибній ділянці і невеликому полі. Як правило, важать вони до 40 кг, що впливає на вимоги до фізичної підготовки того, хто збирається управляти ними. Середні культиватори дозволяють захоплювати ширину оброблюваної площі в 60 см і проникають на 25 см в глибину. Вони оснащуються більш потужними бензиновими двигунами - до 5.5 к.с. Найчастіше мають навісне обладнання. Серед недоліків можна виділити економію деяких виробників на механічної частини культиваторів. Зниження ваги досягається використанням менш міцних матеріалів. Тому потужність двигуна не завжди гарантує стабільну роботу фрез та інших рухомих частин. Серед мінусів також можна відзначити меншу маневреність і велику складність в обслуговуванні. 


Середній культиватор MTD T / 330 M 

в) Важкі культиватори та мотоблоки. Професійний клас устаткування, який призначений для обробки грунтів будь-якого типу (піщаних, глинистих і ін.) І великих площ. Застосовуються для освоєння цілинних земель і пошкоджених грунтів. Важкі культиватори можуть важити до 100 кг. Вони охоплюють до 1 м оброблюваної площі і проникають в глибину на 30 см. Потужність двигуна становить 6 к.с. Велика вага культиватора впливатиме на зручність роботи. При перевищенні тиску в 1кг на см2 агрегат буде грузнути в землі або рухатися хвилеподібно. Навісне обладнання дозволяє змінювати напрямок, ширину і глибину обробки. В мотоблоках (вага від 50 до 200 кг) присутня також коробка передач. Це дозволяє знижувати число оборотів фрез, не змінюючи потужність двигуна. Міцні матеріали, потужний двигун та навісне обладнання впливають на кінцевий вага пристрою. 


Важкий мотоблок CROSSER CR-M10 

2) Залежно від типу двигуна: 

а) С електродвигуном. Ними оснащені моделі самого початкового рівня. Вони прості в обслуговуванні, більш дешеві, але потребують прив'язці до мережі. Оброблювана площа залежить від довжини шнура і близькості джерела живлення. 

б) З бензиновим двигуном. Двотактні двигуни з повітряним охолодженням зустрічаються на моделях легкого класу. Чотиритактні двигуни встановлюються на середні і важкі моделі. Моделі з бензиновими двигунами дещо складніше в обслуговуванні, вимагають заправки паливом і маслом. Такі агрегати більш галасливі і забруднюють навколишнє середовище. Однак вони потужніші, мобільніше і надійніше. 

В окрему категорію професійної техніки виділяють парові і просапні культиватори. Парові застосовуються при підготовці грунту до посівних робіт, а просапні - для обробки наявних посівів.

Розглянемо основні технічні характеристики, властиві культиваторам і мотоблоків: 

Вага - може перевищувати десятки кілограм. Важливо підібрати оптимальний розподіл ваги і пропорційну потужність. Для глибокого підгортання підійдуть більш важкі моделі. Для обробки гарного грунту неглибокого залягання вистачить надлегкої моделі.

Глибина обробки - максимальна глибина, на яку проникають фрези культиватора. У більшості випадків прямо пропорційна діаметру фрез. В окремих випадках виробник намагається вказати окремо діаметр фрези і глибину обробки. Середнє значення не перевищує 25 см. 

Ширина обробки - максимальне значення ширина смуги, яке здатний охопити культиватор. Занадто вузький охоплення додає час, необхідний на якісну обробку грунту. Ширина оброблюваної смуги залежить від потужності двигуна. На 20 см охопленої по ширині землі потрібно приблизно 1 к.с. 

Робочий об'єм двигуна - для моделей з бензиновим агрегатом. Тут також діє правило «золотої середини». Занадто слабкий двигун з невеликим робочим об'ємом не здатний впорається із середнім навантаженням. Потужний і об'ємний мотор буде витрачати багато палива. Діапазон витрати палива коливається в межах 1-2.5 л за годину інтенсивної роботи. 

Потужність двигуна - впливає на швидкість обробки грунту. 

На білоруському ринку представлені багато виробників даної садової техніки. Найвідоміші: Crosser (країна-бренд - Великобританія, виробництво - Китай), ZigZag (Великобританія, в РБ поставляється техніка виключно китайського виробництва), FERMER (Литва, в РБ поставляється техніка виключно китайського виробництва), Беларус (Білорусь), Magnum (Японія , виробництво - Японія, Китай), Efco (Італія), Husqvarna (Швеція, виробництво - США, Швеція, Франція), MTD (Німеччина, виробництво - Німеччина, Угорщина), Нева (Росія) та ін.

Просмотров: 1136 | Добавил: noronk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2024
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Block title
«  Октябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив записей
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Двухсекционные светофоры ...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...
Популярно на форум
  • Давайте поговорим 
  • Весела дупа :) 
  • Скажи щось розумне 
  • Підкажіть 
  • Красиві фрази... 
  • Випадкові файли
    [Стрілялки]
    Mafia 2 (2010) (RUS)
    [Фантастика]
    Принц персії - піски часу
    [Стрілялки]
    Скачать игру World of Tanks (2010)
    [Безпека]
    Norton Internet Security 2010 17.0.0.136 (Rus/Eng)
    [Системні]
    Auslogics BoostSpeed 5.0.4.220 (2010) PC
    [Системні]
    Microsoft Office 2010 Professional Plus RC0 14 х86-х64
    [Пригоди]
    Титаник 2 / Titanic II
    [Офіс]
    Altdo Video Convertor 4.2 скачати
    [Офіс]
    Adobe Photoshop CS5 extended 12.0.1.1 Updated (RUS/2010)
    [Системні]
    Macromedia Dreamweaver 8.0.1 RUS
    (