СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО - Игры ФИЛЬМЫ ПРОГРАММЫ РЕФЕРАТЫ статьи

Скачать бесплатно игры для телефона и для PC программы, фильмы игры.Бесплатные фильмы

Главная Мой профиль Выход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Категории раздела
блог [1]
Реклама
Мини-чат
Це цікаво

>Уютный семейный ресторан «Т... 

>Какой тепловой насос лучше 

>Детская одежда, чтоб все бы... 

>Mercedes сделал «прозрачный... 

>Активіста Антикорупційного ... 

>Бойовики "ЛНР" і ... 
Опроси
Що ви хочете бачити на сайті ?
Всего ответов: 154
Статистика
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2016 » Апрель » 7 » Як вибрати хостинг?
20:55
Як вибрати хостинг?

У цьому записі піде про те як вибрати хостинг і на що слід звернути увагу. В Інтернеті досить багато статей з заголовками "Як вибрати хостинг", "Який хостинг вибрати", але по суті вони нічого нового не говорять і рекомендують один і той же. Вирішив і я написати замітку про те, як я вибираю хостинг. Якщо в майбутньому мені доведеться міняти свого хостера - буде нагадування і своєрідний "checklist".


Перед вибором хостингу необхідно визначитися з тим, що за сайт Ви хочете на ньому розмістити, навіщо Вам цей сайт і чого від нього очікуєте.

Вибір хостингу для записної книжки "домогосподарки"

Якщо це буде просто записна книжка з нотатками, для легко доступу з будь-якого комп'ютера або телефону з інтернетом, і при цьому Вас не цікавить SEO-показники сайту, його відвідуваність, вам взагалі не цікаво щось налаштовувати - то ідеальним рішенням буде  - ultravds.com.

 

Якщо знову-таки Вам не цікава відвідуваність, Uptime, швидкість, SEO-показники (поки ще), але хочеться "помацати" популярні CMS і взагалі дізнатися як створюються сайти \ блоги, отримати будь-які знання і досвід, то тут теж годі й "паритися" - вибирайте будь-який безкоштовний або на крайній випадок дешевий хостинг з вартістю менше долара на місяць. Можна міняти їх хоч кожного тижня і прокачувати свої знання в експорті-імпорті баз даних, перенесення блогів і вивченням різних панелей управління веб хостингом. Ці знання однозначно в майбутньому стануть в нагоді.

Як вибрати хостинг для блогу, сайту, інтернет-магазину

Якщо Ви працюєте над тим щоб збільшити відвідуваність, покращуєте свої SEO-показники, мрієте "перестати працювати на дядька", вас дратує коли сайт недоступний, повільно відкривається, техпідтримка некомпетентно відповідає (при цьому з великими затримками), то раджу раз і назавжди забути про такі поняття як "безкоштовний хостинг" і "дешевий хостинг". Вибираючи хостинг запам'ятайте - хороших безкоштовних або хороших дешевих хостингів не існує! Але завжди э оптимальний хостинг VDS, тут ви можете самі обрати характеристики та потужність яка вам потрібна.

Поясню чому: думаю зрозумілі такі два твердження:

Всі хочуть знайти хостинг краще з ціною трохи менше, а в ідеалі і зовсім безкоштовний без реклами.
У хостинг-майданчиків ресурси не нескінченні.
Уявімо що відкрився якийсь хостинг з широким каналом, продуктивними серверами і якимось штатом техпідтримки. Хостинг вирішив одну частину своїх серверів пустити на "безкоштовний хостинг" з умовою установки мааааленькой-банерочка десь в підвалі сайту, а другу частину на "дешевий хостинг". Якщо у них все працює швидко, безвідмовно і добре, то природно до них починають приходити клієнти які всім розхвалюють свій вибір. Рано чи пізно на ці сервера набігає стільки клієнтів, що стає тісно. Продуктивності серверів перестає вистачати, набігає школота зі своїми дорвеями і спамом, при цьому ще відволікає по всяких дрібницях і без того не численну підтримку, яка не встигає всім приділити достатньої кількість часу.

Хостинг безкоштовний або дешевий? - Значить малоприбутковий, значить грошей на нові сервера і збільшення кількості кваліфікованого персоналу немає. Вихід? Підвищити вартість послуг або закрити відкриту реєстрацію і підтримувати рівно ту кількість клієнтів, з яким виходить надавати послуги задовільної якості.

Отже будь-який безкоштовний \ дешевий хостинг або зіпсується, або стане "закритим" з великим конкурсом, або підвищить свої ціни.

Тому вибираючи хостинг потрібно відразу бути готовим оплачувати »не дешеву вартість". Чим дорожче буде хостинг - тим менше на ньому буде клієнтів, а значить більше вільних ресурсів.

Запам'ятайте - на хостингу не варто економити. Тим більше нічого не заважає Вам знайти товариша якому теж потрібен хостинг, або навіть клієнта - і оплачувати хостинг разом, розміщуючи на одному акаунті кілька сайтів. Головне стежити за навантаженням.

Складаємо список лідерів серед хостерів

Насамперед вивчаємо різні топ-листи хостинг-майданчиків і дивимося їх лідерів. Чи не серединку топ-листа, а саме лідерів. Ці "лідери" повинні бути не якимись проплаченими невідомими компаніями, а тими які "на слуху": ви повинні були неодноразово помічати про них згадки в ЗМІ, бачити їх банери на найбільших сайтах, по телевізору, на зовнішній рекламі в місті, чути по радіо і тд. і т.п.

Відгуки про хостинг

Читаючи відгуки потрібно розуміти, що про будь-якому хостингу буде досить як негативних, так і позитивних відгуків. Хороший знак - коли співробітники компанії намагаються відповідати на негативні відгуки і "вибілювати" свою репутацію. Не варто звертати увагу на відгуки з приводу будь-якого недоліку, якщо про нього написав тільки одна людина, а ось якщо багато людей згадують про будь-якому недоліку, то тут вже варто задуматися. Також у відгуках можна дізнатися корисну інформацію про додаткові послуги і яка політика компанії в тій чи іншій ситуації: захищають чи на хостингу від DDOS-атак або відразу ж просять переїхати, закривають по першій же скарзі або намагаються розібратися в ситуації, попереджають чи про заборгованість ( якщо раптом забули оплатити) або відразу видаляють аккаунт без можливості відновлення.

Контакти хостингу і доступність підтримки

Вкрай важливий пункт при виборі хостингу. На сайті хостингу на сторінці контактів обов'язково повинні бути телефонні номери вашого регіону. Ви ж не збираєтеся дзвонити в Канаду або Німеччину в разі дрібних поломок?

Краще якщо телефонів декілька: техпідтримка, факс, бухгалтер, мобільні - чим більше тим краще.

Обов'язково перевірте доступність цих номерів. Можна зателефонувати і сказати що ви хочете стати їх клієнтом, розпитати про вартість послуг (які при цьому вказані на сайті) і тд. і т.п. Подивіться на реакцію - якщо Вас в грубій формі пошлють читати прайси на сайт, так само Вам будуть допомагати при виникненні проблем, якщо ж м'яко пояснять на який сайт потрібно зайти, куди натиснути, що читати і поцікавляться чи ще питання, то це буде ознакою хорошою техпідтримки.

Гарна ознака коли є безкоштовний "тестовий період" - розгорніть якийсь сайт і створіть кілька запитів в техпідтримку, бажано в різний час доби, подивіться швидкість реакції.

Зверніть увагу які ще є варіанти техпідтримки - онлайн чат, скайп, пошта. Перевірте їх працездатність.

Сервера в регіоні основної аудиторії сайту

Тут думаю все зрозуміло - чим ближче сервер до відвідувачів сайту, тим швидше сайт буде відкриватися. Зараз багато шуму про те, що потрібно брати хостинг за кордоном, але про це зазвичай говорять ті люди, які займаються сайтами з тематикою сумнівною легальності.

У лідерів ринку хостинг-майданчиків можна вибирати регіон розміщення серверів - потрібно в Канаді? Будуть в Канаді, потрібно в Києві \ Москві - теж проблем немає. Потрібно швидко перемістити сайт з одного сервера на інший? - І така можливість є. Зверніть увагу надають такі послуги.

Решта критеріїв допомагають вибрати хостинг:

Ми відфільтрували за попередніми важливим критеріям основну масу хостинг майданчиків. Тепер у виборі хостингу серед претендентів, що залишилися можна за бажанням перейти до порівняння таких критеріїв:

Функціональні можливості:
Створення поштових скриньок
Надання докладної інформації про навантаження і споживаних ресурсах
Різні логи сервера - логи apache допоможуть Вам виявити проблеми.
Резервне копіювання - деякі хостинги не дають можливості створювати резервні копії та віддають їх лише за запитом (економлять ресурси), переконайтеся наскільки швидко вони надаються. Хоча завжди є методи обходу - експорт MySQL і скачування стислій папки через файловий менеджер в панелі хостингу.
Технічні характеристики хостингу - порівняйте який з відібраних хостингів пропонує більш вигідні характеристики.
Розмір фізичного простору
Об'єм оперативної пам'яті
Download-швидкість - розмістіть великий файл на хостингу і перевірте в різний час доби і тижня швидкість скачування файлу
Швидкість генерації сторінок (швидкість бази даних + php)
Безпека, двофакторна авторизація
Захист від DDOS - добре якщо Вас не попросять покинути хостинг при першій же атаці на Ваш сайт
Панель управління хостингом - їх існує досить багато, я наприклад дізнався що є куди більш зручні панелі ніж поширена CPanel.
Партнерська програма - чи є у хостингу знижки для постійних клієнтів?
Реферальная програма - приємно якщо винагороджують за те, що Ви кому-небудь порекомендували хостинг
обмеження
Кількість сайтів, доменів, піддоменів, баз даних
Допустимі навантаження на сервер - процесорний час, відвідуваність і тд.
Тематика - перш ніж оплачувати хостинг переконайтеся що тематика Вашого сайту не заборонена
Компенсація в разі не повноцінного надання послуг
Способи оплати - переконайтеся що доступні зручні Вам методи оплати
Надання пробного періоду - навіщо платити за кота в мішку? Куди приємніше коли надають можливість перевірити якість послуг до того, як гроші сплачені.
Наявність власного датацентру - якщо хостинг має свій датацентр, то це дійсно круто. Правда таких мало.
Репутація компанії - переконайтеся що компанія не заплямована недобросовісними вчинками
Порівняйте ТИЦ і інші SEO-показники сайту хостингу - у лідерів ринку ТИЦ стартує від 1000.
Кількість клієнтів - можна подивитися в рейтингу hosting101.ru, Аналізується кількість доменів на ns-серверах.
Uptime - можна подивитися в рейтингу hosting101.ru
Вартість послуг - якщо порівнювані хостинг-майданчика не поступаються один одному по характеристикам, то саме час подивитися на ціни.
Раджу відразу не проплачувати сподобався хостинг на півроку-рік вперед. За користуйтеся хостингом хоча-б три місяці, продовжуючи його раз на місяць.

Я, до речі, користуюся хостингом Ukraine.com.ua і цілком ним задоволений, його не можна віднести до дорогих хостерам - ціни досить приємні. Пізніше напишу про нього огляд.

Просмотров: 587 | Добавил: noronk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2024
Поиск
Реклама
Форма входа
Логин:
Пароль:
Block title
«  Апрель 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей
Популярно на сайті

Свежие ключи к Microsoft ...

Angry Birds (Злые Птицы) ...

Ключи для NOD32

eset nod32 ключи

Скачать Windows 7 Starter...

Двухсекционные светофоры ...

Игры Gravity Defied(50 иг...

Age of Wonders III (2014/...
Популярно на форум
  • Давайте поговорим 
  • Весела дупа :) 
  • Скажи щось розумне 
  • Підкажіть 
  • Красиві фрази... 
  • Випадкові файли
    [Гонки]
    Need for Speed: Most Wanted Black Edition
    [Офіс]
    Windows XP Professional SP3 Russian VL (-I-D- Edition) + обновления по 04.08.2010 + AHCI
    [Офіс]
    Opera 10.51 новая версия скачать
    [Стрілялки]
    The Darkness 2
    [Стрілялки]
    Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition
    [Теми]
    скачати теми для Нокіа / 125 тем для мобильного телефона Nokia
    [Гонки]
    Calibre 10 Racing Series (2014/ENG/RePack/ALPHA) PC
    [Мультимедіа]
    Атлас дорог Украины (Инфодиск, 2003)
    [Пригоди]
    Assassins Creed 2 (MULTI9/2010) скачати безплатно
    [Стратегії]
    Drakensang: The Dark Eye/ скачати безплатно
    (